Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

975 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
31 augustus 2015 - 24 september 2015
Het bericht over uitzetting van twee kinderen
Sharon Gesthuizen (GL), Linda Voortman (GL), Sjoerd Sjoerdsma (D66)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
31 augustus 2015 - 29 september 2015
Toenemende onveiligheid door gewelddadige gelukszoekers
Sietse Fritsma (PVV), Geert Wilders (PVV)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
28 augustus 2015 - 22 september 2015
Mogelijk kindermisbruik in een asielzoekerscentrum
Joram van Klaveren (GrBvK), Louis Bontes (GrBvK)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
28 augustus 2015 - 29 september 2015
Hordes gelukszoekers die Nederland overspoelen
Geert Wilders (PVV)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
28 augustus 2015 - 23 september 2015
Het bericht dat woningen onbereikbaar worden
Erik Ronnes (CDA), Peter Oskam (CDA)
Stef Blok (minister zonder portefeuille binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (VVD), Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD)
25 augustus 2015 - 13 oktober 2015
Het voorstel van de Belgische premier om de Schengen-akkoorden open te breken
Louis Bontes (GrBvK), Joram van Klaveren (GrBvK)
Mark Rutte (minister-president , minister algemene zaken) (VVD), Bert Koenders (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
13 augustus 2015 - 14 september 2015
Verstekelingen die zich verstoppen in vrachtwagens en een werkbezoek aan Calais
Barbara Visser (VVD), Malik Azmani (VVD)
Melanie Schultz van Haegen (minister infrastructuur en waterstaat) (VVD), Klaas Dijkhoff (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
6 augustus 2015 - 1 september 2015
De veiligheid van christelijke asielzoekers op Asielzoekerscentra’s (AZC’s)
Joël Voordewind (CU), Kees van der Staaij (SGP)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
6 augustus 2015 - 28 augustus 2015
Hordes gelukszoekers die Nederland overspoelen
Geert Wilders (PVV)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
31 juli 2015 - 27 augustus 2015
Het bericht dat Kosovaren in toenemende mate komen asielshoppen
Peter Oskam (CDA), Raymond Knops (CDA)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
31 juli 2015 - 27 augustus 2015
Het stijgende aantal asiel aanvragen van Kosovaren in Nederland
Malik Azmani (VVD)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
23 juli 2015 - 1 september 2015
De bedreiging en intimidatie in asielzoekerscentra (AZC) door islamitische asielzoekers (vervolgvragen)
Joram van Klaveren (GrBvK), Louis Bontes (GrBvK)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
14 juli 2015 - 22 juli 2015
De bedreiging en intimidatie in asielzoekerscentra (AZC's ) door islamitische asielzoekers
Louis Bontes (GrBvK), Joram van Klaveren (GrBvK)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
13 juli 2015 - 26 augustus 2015
Het vereiste inburgeringsexamen voor gezinsmigranten
Sietse Fritsma (PVV)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
26 juni 2015 - 5 november 2015
De falende kabinetslobby inzake terugkeer asielzoekers
Louis Bontes (GrBvK), Joram van Klaveren (GrBvK)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
24 juni 2015 - 22 juli 2015
Intimidatie en bedreigingen door islamitische asielzoekers
Sietse Fritsma (PVV)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
24 juni 2015 - 22 juli 2015
De veiligheid van christelijke asielzoekers op Asielzoekerscentra's (AZC’s)
Kees van der Staaij (SGP), Joël Voordewind (CU)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
18 juni 2015 - 9 juli 2015
Het rapport ‘Gezinnen in de knel’
Gerard Schouw (D66)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
12 mei 2015 - 1 juni 2015
Het bericht dat de helft van de Somaliërs in de bijstand zit
Louis Bontes (GrBvK), Joram van Klaveren (GrBvK)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Klaas Dijkhoff (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
12 mei 2015 - 4 juni 2015
De verwachte uitspraak van de Raad van State
Sharon Gesthuizen (GL)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)