Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

540 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
29 oktober 2015 - 23 november 2015
Het artikel “Eumedion vreest uitbuiting kleine aandeelhouders”
Aukje de Vries (VVD), Jeroen van Wijngaarden (VVD)
Jeroen Dijsselbloem (minister financiën) (PvdA), Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD)
27 oktober 2015 - 16 november 2015
Adopties vanuit Bulgarije
Gert-Jan Segers (CU)
Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD)
22 oktober 2015 - 25 november 2015
Het afbouwen van de subsidie voor de Stichting Geschillencommissies voor Consumentenzaken
Michiel van Nispen (SP)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
22 oktober 2015 - 17 december 2015
Een wijziging van het procesreglement Civiel Jeugdrecht
Mona Keijzer (CDA), Peter Oskam (CDA)
Martin van Rijn (staatssecretaris volksgezondheid, welzijn en sport) (PvdA), Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD)
20 oktober 2015 - 16 november 2015
Adoptie van kinderen uit Bulgarije
Khadija Arib (PvdA)
Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD)
20 oktober 2015 - 16 november 2015
Het adopteren van kinderen uit Bulgarije
Michiel van Nispen (SP)
Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD)
13 oktober 2015 - 7 januari 2016
Het bericht dat rechtsbijstandsverzekering taboe is voor Groningers in aardbevingsgebied
Eric Smaling (SP)
Henk Kamp (minister economische zaken) (VVD), Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD)
8 oktober 2015 - 15 december 2015
Noorse investeerders die oprukken in de Nederlandse kinderopvang
Tjitske Siderius (PvdA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
28 september 2015 - 11 november 2015
Het onterecht in rekening brengen van informatie- en executiekosten door gerechtsdeurwaarders
Michiel van Nispen (SP), Gert-Jan Segers (CU), Carola Schouten (CU)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD), Eric Wiebes (staatssecretaris financiën) (VVD)
25 september 2015 - 28 oktober 2015
De vermelding van de geboorteplaats op de geboorteakte
Fatma Koşer Kaya (D66)
Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA)
24 september 2015 - 10 november 2015
Het bericht 'Geef premie van 4000 euro aan alle inwoners aardbevingsgebied'
Tjeerd van Dekken (PvdA), Henk Nijboer (PvdA), Jan Vos (PvdA)
Henk Kamp (minister economische zaken) (VVD)
10 september 2015 - 14 oktober 2015
Het bericht ‘Aantal vechtscheidingen groeit explosief’
Kees van der Staaij (SGP)
Martin van Rijn (staatssecretaris volksgezondheid, welzijn en sport) (PvdA), Klaas Dijkhoff (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
3 september 2015 - 28 september 2015
Het ondermijnen van bestuurdersaansprakelijkheid
Mei Li Vos (PvdA), Jeroen Recourt (PvdA)
Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD)
3 september 2015 - 6 oktober 2015
De Beroepsorganisatie kindbehartiger
Kees van der Staaij (SGP)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
19 augustus 2015 - 30 september 2015
Het niet uitbetalen van compensatie voor vertraging door prijsvechters in de luchtvaart
Farshad Bashir (SP)
Wilma Mansveld (staatssecretaris infrastructuur en waterstaat) (PvdA)
18 augustus 2015 - 30 september 2015
Het bericht dat low cost luchtvaartmaatschappijen vertraagde passagiers die om compensatie vragen afwimpelen
Henk Leenders (PvdA)
Wilma Mansveld (staatssecretaris infrastructuur en waterstaat) (PvdA)
3 juli 2015 - 11 augustus 2015
Het bericht ‘Verplicht archeologisch onderzoek’
Peter Oskam (CDA), Michel Rog (CDA)
Jet Bussemaker (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (PvdA), Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD)
4 juni 2015 - 30 juni 2015
Het minder uitbetalen van online muziek aan artiesten
Astrid Oosenbrug (PvdA), Tjeerd van Dekken (PvdA)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD), Henk Kamp (minister economische zaken) (VVD)
26 mei 2015 - 19 juni 2015
Het beter rekening houden in het familierecht met kinderen en volwassenen die leven met een intersekse conditie
Jeroen van Wijngaarden (VVD), Tamara van Ark (VVD)
Jet Bussemaker (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (PvdA), Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD)
8 mei 2015 - 3 juni 2015
De roep om een aparte juridische status voor vermisten
Jeroen Recourt (PvdA), Khadija Arib (PvdA)
Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA), Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD)