Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

518 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
5 december 2012 - 20 december 2012
Het bericht dat uitgeprocedeerde Somalische asielzoekers weer op straat zijn gezet
Joël Voordewind (CU), Liesbeth van Tongeren (GL), Sharon Gesthuizen (SP), Gerard Schouw (D66), Henk Krol (50PLUS)
Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
3 december 2012 - 22 januari 2013
Over kinderarbeid in de katoensector in Turkije
Joël Voordewind (CU), Sharon Gesthuizen (SP), Bram van Ojik (GL)
Jeroen Dijsselbloem (minister financiën) (PvdA), Lilianne Ploumen (minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (PvdA)
14 november 2012 - 6 december 2012
Het waarborgen van een effectieve bestrijding van faillissementsfraude
Sharon Gesthuizen (SP)
Opstelten (minister veiligheid en justitie) (VVD)
13 november 2012 - 4 december 2012
Het wegebben van steun van kennisinstellingen en bedrijfsleven aan het innovatiebeleid van het ministerie
Sharon Gesthuizen (SP)
Henk Kamp (minister economische zaken) (VVD)
30 oktober 2012 - 6 december 2012
Het bericht dat kinderarbeid voorkomt bij de productie van schoenen door grote ketens
Sharon Gesthuizen (SP), Marianne Thieme (PvdD), Bram van Ojik (GL), Joël Voordewind (CU), Marit Maij (PvdA), Agnes Mulder (CDA), Henk Krol (50PLUS)
Henk Bleker (CDA), Uri Rosenthal (VVD)
16 oktober 2012 - 2 november 2012
Vrijheidsbeperking
Sharon Gesthuizen (SP), Martijn van Dam (PvdA), Marianne Thieme (PvdD), Bram van Ojik (GL), Gerard Schouw (D66), Joël Voordewind (CU)
Leers
15 oktober 2012 - 9 november 2012
De toegang van de VS tot data in de cloud
Sharon Gesthuizen (SP), Harry van Bommel (SP)
Uri Rosenthal (VVD), Opstelten (minister veiligheid en justitie) (VVD)
12 oktober 2012 - 29 oktober 2012
Het uitzetten van vreemdelingen naar Guinee
Sharon Gesthuizen (SP)
Leers
12 oktober 2012 - 10 december 2012
De noodzaak om cookies te accepteren voor bezoekers van NPO websites
Sharon Gesthuizen (SP), Jasper van Dijk (SP)
Maxime Verhagen (CDA), Marja van Bijsterveldt (CDA)
12 oktober 2012 - 26 oktober 2012
Het bericht dat prijzen van Nederlandse verblijfsvergunningen te hoog zijn
Sharon Gesthuizen (SP)
Leers
11 oktober 2012 - 29 oktober 2012
Het uitzetten van vreemdelingen naar Guinee
Martijn van Dam (PvdA), Sharon Gesthuizen (SP), Bram van Ojik (GL), Gerard Schouw (D66), Joël Voordewind (CU)
Leers
11 oktober 2012 - 30 oktober 2012
De falende postbezorging van Post.nl
Sharon Gesthuizen (SP)
Henk Bleker (staatssecretaris economische zaken) (CDA)
10 oktober 2012 - 6 december 2012
Amerikaanse waarschuwing voor Chinese telecombedrijven
Harry van Bommel (SP), Sharon Gesthuizen (SP)
Maxime Verhagen (CDA), Uri Rosenthal (VVD)
27 september 2012 - 25 oktober 2012
Het bericht dat asielkinderen niet op straat mogen komen te staan
Sharon Gesthuizen (SP)
Leers
19 september 2012 - 30 oktober 2012
De gevaren van het spionagevirus Flame voor Nederland
Sharon Gesthuizen (SP)
Opstelten (minister veiligheid en justitie) (VVD)
19 september 2012 - 19 oktober 2012
De wijziging van de Regeling Wet Werk en Bijstand (WWB) in verband met de vrijlating van de vergoeding aan slachtoffers van seksueel misbruik in de Rooms-Katholieke Kerk
Sharon Gesthuizen (SP)
Paul de Krom (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
18 september 2012
Het bericht dat gevangenispersoneel in de Bijlmerbajes niet langer de veiligheid kan garanderen
Sharon Gesthuizen (SP)
Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
18 september 2012 - 9 oktober 2012
Slachtoffers van internetoplichting die in de kou blijven staan
Nine Kooiman (SP), Sharon Gesthuizen (SP)
Opstelten (minister veiligheid en justitie) (VVD)
12 september 2012 - 24 oktober 2012
Het bericht dat de verzekeringsmaatschappij van Diginotar niet meewerkt aan verzoek van de curator
Sharon Gesthuizen (SP)
Opstelten (minister veiligheid en justitie) (VVD)
11 september 2012 - 31 oktober 2012
Het bericht dat Albert Heijn een betalingskorting oplegt aan haar leveranciers
Sharon Gesthuizen (SP)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA), Opstelten (minister veiligheid en justitie) (VVD)