Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

2729 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
18 april 2011 - 8 juli 2011
Het bericht 'Winsten op vervuilde olie enorm, actie ondernomen'
Stientje van Veldhoven (D66)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en milieu) (CDA)
15 april 2011 - 16 mei 2011
De vrijstelling van energiebelasting voor de mineralogische industrie
Pieter Omtzigt (CDA)
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
15 april 2011 - 22 april 2011
Het bericht 'Jaarlijkse splijtstofwisselperiode kerncentrale EPZ
Liesbeth van Tongeren (GL)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
14 april 2011 - 27 mei 2011
De kwaliteitsborging van energielabels
Jacques Monasch (PvdA), Linda Voortman (GL), Bas Jan van Bochove (CDA), Betty de Boer (VVD), Paulus Jansen (SP)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
12 april 2011 - 15 juni 2011
Windenergie
Jhim van Bemmel (PVV)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
12 april 2011 - 18 mei 2011
De nationale koppen op Natura 2000
Helma Lodders (VVD), Elbert Dijkgraaf (SGP)
12 april 2011 - 6 juli 2011
Inkoop van duurzaam hout
Liesbeth van Tongeren (GL)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA), Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en milieu) (CDA)
8 april 2011
Het afmaken van straathonden in EU-lidstaat Roemenië
Esther Ouwehand (PvdD)
8 april 2011 - 24 mei 2011
Milieusubsidie en huizenbezitters
Betty de Boer (VVD), René Leegte (VVD)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
8 april 2011 - 15 juni 2011
Het bericht 'Windmolens als stroombron'
Jhim van Bemmel (PVV)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
8 april 2011 - 23 juni 2011
De vernielde dassenburchten en vergiftigde wilde dieren in Drenthe
Lutz Jacobi (PvdA), Agnes Wolbert (PvdA)
8 april 2011 - 18 mei 2011
Korhoenders
Ger Koopmans (CDA)
8 april 2011 - 24 mei 2011
De tijdelijke subsidieregeling voor maatwerkadviezen voor woningen
Paulus Jansen (SP)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
6 april 2011
Explosieven in de Noordzee
Léon de Jong (PVV), Richard de Mos (PVV)
5 april 2011 - 2 mei 2011
Buitenlandse werknemers bij RWE
Tjeerd van Dekken (PvdA), Hans Spekman (PvdA), Paul Ulenbelt (SP)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
1 april 2011 - 3 mei 2011
Het verruimen van de normen voor radioactiviteit in voedingsmiddelen
Marianne Thieme (PvdD)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
1 april 2011 - 16 mei 2011
Klimaatverandering door menselijk handelen
Richard de Mos (PVV)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en milieu) (CDA)
1 april 2011 - 25 mei 2011
Het eventueel verbieden van emissierechten afkomstig van Clean Development Mechanism- en Joint Implementation-projecten op basis van HCFK-22 of N2O voor sectoren buiten de emissiehandel
Stientje van Veldhoven (D66)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en milieu) (CDA)
1 april 2011 - 3 mei 2011
De verhoogde norm voor radioactiviteit in voedsel
Henk van Gerven (SP)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
31 maart 2011 - 18 april 2011
Het bericht dat de kerncentrale Borssele meermaals ontsnapt zou zijn aan een ramp
Ad Koppejan (CDA), Gerda Verburg (CDA)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)