Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

11353 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
25 november 2010 - 20 december 2010
Een grote groep jongens die jarenlang niets doet, stopt met studeren, en de hele dag doorbrengt met drinken, blowen en gamen
Lea Bouwmeester (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
25 november 2010 - 20 december 2010
Een boete voor Pinkpop
Sabine Uitslag (CDA)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
25 november 2010 - 16 december 2010
Het DNA-verdrag tussen Nederland en de Verenigde Staten (VS)
Ard van der Steur (VVD), Jeanine Hennis-Plasschaert (VVD)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
25 november 2010 - 13 december 2010
De rechtsopvolger van Meavita en verpleeghuis Houtwijk te Den Haag
25 november 2010 - 21 december 2010
Terugvordering van Wet Sociale Werkvoorziening (Wsw)-budgetten
Mariëtte Hamer (PvdA)
Paul de Krom (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
25 november 2010 - 17 januari 2011
Stelen via het internet door middel van internetincasso
Sharon Gesthuizen (SP)
25 november 2010 - 13 januari 2011
De groeiende afstand tussen schoolbesturen en de werkvloer in het onderwijs
Metin Çelik (PvdA)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
23 november 2010 - 17 februari 2011
Trucs van gemeenten bij inkoop van hulp in de huishouding ten koste van alfahulpen
Agnes Wolbert (PvdA)
22 november 2010 - 17 december 2010
De betrouwbaarheid van 'Kies Beter'
Renske Leijten (SP)
22 november 2010 - 17 december 2010
Vingerafdrukken in een landelijke database
Tofik Dibi (GL)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
22 november 2010 - 1 december 2010
Het kantoor van de Stichting Nederlandse Vrijwilligers (SNV) in Washington
Ewout Irrgang (SP)
22 november 2010 - 21 januari 2011
Het verhuren van celcapaciteit voor jeugdigen aan België
Nine Kooiman (SP)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
19 november 2010 - 17 december 2010
'Dagboek van een berjaardenbroeder
Agnes Wolbert (PvdA)
19 november 2010 - 30 november 2010
Onderzoek naar de uitvoerbaarheid van strafbaarstelling van illegaliteit
Tofik Dibi (GL)
18 november 2010 - 23 november 2010
Bankgegevens
Ard van der Steur (VVD)
18 november 2010 - 1 december 2010
De milieuvergunning aan Thermphos
Maarten Haverkamp (CDA), Ad Koppejan (CDA)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en waterstaat) (CDA)
18 november 2010 - 3 december 2010
De Europese Verordening voor sociale zekerheid
Gerard Schouw (D66)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
17 november 2010 - 27 december 2010
De presentatie van het boek 'De staat van het klimaat'
Richard de Mos (PVV)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en waterstaat) (CDA)
17 november 2010 - 10 december 2010
Islamitische feestdagen op scholen
Harm Beertema (PVV)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
17 november 2010 - 15 december 2010
Ontvoering van dorpelingen in Rawagedeh op 9 december 1947
Arjan El Fassed (GL)