Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

491 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
17 mei 2011 - 6 juni 2011
Mogelijk misbruik van ontheffing ingezetenschap door wethouders
Cynthia Ortega-Martijn (CU)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
10 mei 2011 - 6 juli 2011
Gemeenten die mantelzorgers aan hun lot overlaten
Renske Leijten (SP)
10 mei 2011 - 6 juli 2011
Het bericht dat slechts 6,5% van de gemeenten de ondersteuning voor mantelzorg op orde heeft
Agnes Wolbert (PvdA)
2 mei 2011 - 27 mei 2011
Het ruimen van graven in de gemeente Ede
Ronald van Raak (SP)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
21 april 2011 - 16 mei 2011
Het accres van het gemeentefonds voor de komende jaren
Pierre Heijnen (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
14 april 2011 - 10 mei 2011
Diverse gemeenten die een eigen wijze van uitvoering van het toezicht en de handhaving van de wet kinderopvang hanteren
Karin Straus (VVD)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
12 april 2011 - 11 mei 2011
Het doorschuiven van ontheffingsbesluiten voor de bouw van megastallen door gemeenten naar de provincie uit vrees voor schadeclaims
Marianne Thieme (PvdD)
4 april 2011 - 27 mei 2011
Lekkende straatcoaches
Joram van Klaveren (PVV), Lilian Helder (PVV)
4 april 2011
Het bericht dat het nieuwe belastingregels de economie van Saba en Sint Eustatius ontwrichten
Wassila Hachchi (D66), Wouter Koolmees (D66)
15 maart 2011 - 5 april 2011
Het voornemen tot opheffing van de gemeente Millingen aan de Rijn
Pierre Heijnen (PvdA)
11 maart 2011 - 18 mei 2011
PGB'ers die worden afgeschrikt door gemeenten
4 maart 2011
De stijging van parkeertarieven met twintig procent
Sharon Dijksma (PvdA)
28 februari 2011 - 7 maart 2011
De wijziging van de datum waarop de gemeenteraadsverkiezingen gehouden zullen worden in 2014
Cynthia Ortega-Martijn (CU)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
18 februari 2011 - 1 april 2011
Kwaliteit van inschrijvingen in de gemeentelijke basisadministratie
Ger Koopmans (CDA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
18 februari 2011 - 1 april 2011
De kwaliteit van inschrijvingen in de Gemeentelijke Basis Administratie
Roos Vermeij (PvdA), Pierre Heijnen (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
11 februari 2011 - 7 maart 2011
De bezuinigingen op het gemeentelijk veiligheidsbudget
Ahmed Marcouch (PvdA), Jeroen Recourt (PvdA)
10 februari 2011 - 4 maart 2011
De mogelijkheid om de woonplaats van de moeder als geboorteplaats te kiezen
Pierre Heijnen (PvdA), Lutz Jacobi (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
10 februari 2011 - 8 maart 2011
Homohuwelijk in Rhenen
Ahmed Marcouch (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
8 februari 2011 - 4 maart 2011
De terugvordering van Wsw-gelden van gemeenten
Mariëtte Hamer (PvdA)
Paul de Krom (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
31 januari 2011 - 1 maart 2011
Concurrentie op de parkeermarkt
Sharon Dijksma (PvdA)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)