Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

466 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
13 november 2014 - 17 december 2014
De richtlijn aangaande registratie van het geboorteland van in Palestina geboren personen
Harry van Bommel (SP), Sjoerd Sjoerdsma (D66)
Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA), Bert Koenders (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
12 november 2014 - 10 december 2014
Onoplosbare schulden
Keklik Yücel (PvdA), Carola Schouten (CU)
Jetta Klijnsma (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
6 november 2014 - 8 januari 2015
Het bericht dat een imam tientallen religieuze huwelijken sloot zonder voorafgaand burgerlijk huwelijk
Keklik Yücel (PvdA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Opstelten (minister veiligheid en justitie) (VVD)
6 november 2014 - 17 december 2014
Het bericht 'Iedereen bij moskee wist van shariahuwelijken'
Geert Wilders (PVV), Machiel de Graaf (PVV)
Opstelten (minister veiligheid en justitie) (VVD)
16 oktober 2014 - 24 oktober 2014
Homoacceptatie en coming out day
Tamara van Ark (VVD)
Jet Bussemaker (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (PvdA)
9 oktober 2014 - 20 november 2014
Draagmoederschap
Gert-Jan Segers (CU), Peter Oskam (CDA)
Opstelten (minister veiligheid en justitie) (VVD), Martin van Rijn (staatssecretaris volksgezondheid, welzijn en sport) (PvdA), Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
9 oktober 2014 - 7 november 2014
Pretium en het schriftelijkheidsvereiste
Mei Li Vos (PvdA)
Henk Kamp (minister economische zaken) (VVD)
9 oktober 2014 - 18 november 2014
Het verzwegen leed van afstandsmoeders
Marith Volp (PvdA)
Opstelten (minister veiligheid en justitie) (VVD)
9 oktober 2014 - 20 november 2014
Illegaal draagmoederschap
Khadija Arib (PvdA), Kees van der Staaij (SGP)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD), Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
19 september 2014 - 3 oktober 2014
Het opvolgen van een rechterlijke uitspraak inzake een klokkenluider
Henk van Gerven (SP)
Sharon Dijksma (staatssecretaris economische zaken) (PvdA)
15 september 2014 - 10 november 2014
Het bericht “Nederland kan IS alleen verbieden op initiatief van het OM”
Lilian Helder (PVV), Geert Wilders (PVV)
Opstelten (minister veiligheid en justitie) (VVD)
9 september 2014 - 22 oktober 2014
Het bijvoegen van een alimentatieberekening bij uitspraken over alimentatie
Michiel van Nispen (SP)
Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
27 augustus 2014 - 9 oktober 2014
Het bericht dat hackers boos zijn vanwege criminalisering door het Openbaar Ministerie (OM)
Astrid Oosenbrug (PvdA)
Opstelten (minister veiligheid en justitie) (VVD)
25 juli 2014 - 2 september 2014
De uitzending ‘Opa en oma in de ban’
Peter Oskam (CDA)
Martin van Rijn (staatssecretaris volksgezondheid, welzijn en sport) (PvdA), Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
14 mei 2014 - 10 juni 2014
De samenstelling van de staatscommissie Herijking ouderschap
Liesbeth van Tongeren (GL), Pia Dijkstra (D66)
Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
7 mei 2014
De positie van de minderjarige in het erfrecht, de bescherming van het geërfde vermogen en het toezicht hierop
Michiel van Nispen (SP)
Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
13 maart 2014 - 12 mei 2014
Het bericht dat torrentsites een omzet halen van 165 miljoen euro
Peter Oskam (CDA)
Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
11 maart 2014 - 13 mei 2014
De uitspraak van de Hoge Raad dat de heffing op hardware ten behoeve van de thuiskopieervergoeding, die lange tijd alleen gold voor cd’s en dvd’s, ook op digitale audio- en videospelers had moeten worden gelegd, waardoor de Nederlandse Staat muzikanten en acteurs miljoenen euro’s moet betalen aan achterstallige thuiskopievergoedingen
Joost Taverne (VVD)
Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
3 maart 2014 - 10 april 2014
Meer vechtscheidingen door het verplichte ouderschapsplan
Jeroen Recourt (PvdA), Loes Ypma (PvdA)
Martin van Rijn (staatssecretaris volksgezondheid, welzijn en sport) (PvdA), Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
25 februari 2014 - 3 april 2014
Vermeende privacyschendingen door Samsung
Astrid Oosenbrug (PvdA), Mei Li Vos (PvdA)
Opstelten (minister veiligheid en justitie) (VVD), Henk Kamp (minister economische zaken) (VVD)