Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

466 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
3 december 2015 - 25 januari 2016
De gelijke behandeling van aardbevingsschade in alle gemeenten
Jan Vos (PvdA), Tjeerd van Dekken (PvdA), Henk Nijboer (PvdA)
Henk Kamp (minister economische zaken) (VVD)
25 november 2015 - 18 december 2015
Het bericht dat gebruikers van Popcorn Time schadeclaims kunnen verwachten
Sharon Gesthuizen (SP)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
17 november 2015 - 11 december 2015
Het overdragen van de melkveefosfaatreferentie aan opvolgers in de eerste, tweede of derde graad en wijzigen van de rechtsvorm van de onderneming
Jaco Geurts (CDA)
Martijn van Dam (staatssecretaris economische zaken) (PvdA)
12 november 2015 - 22 januari 2016
Het artikel ‘Groepsaansprakelijkheid bij onrechtmatige daad: Het blijft een bijzonder leerstuk’
Pieter Duisenberg (VVD), Michel Rog (CDA)
Jet Bussemaker (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (PvdA)
10 november 2015 - 14 december 2015
De brief van de minister van Veiligheid en Justitie d.d. 3 november 2015 betreffende het ontbreken van een acceptatieplicht bij autoverzekeringen
Madeleine van Toorenburg (CDA)
Ard van der Steur (minister veiligheid en justitie) (VVD)
6 november 2015 - 18 december 2015
De handelspraktijken van incassobureaus
Michiel van Nispen (SP), Sadet Karabulut (SP)
Jetta Klijnsma (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Ard van der Steur (minister veiligheid en justitie) (VVD)
29 oktober 2015 - 23 november 2015
Het artikel “Eumedion vreest uitbuiting kleine aandeelhouders”
Jeroen van Wijngaarden (VVD), Aukje de Vries (VVD)
Ard van der Steur (minister veiligheid en justitie) (VVD), Jeroen Dijsselbloem (minister financiën) (PvdA)
27 oktober 2015 - 16 november 2015
Adopties vanuit Bulgarije
Gert-Jan Segers (CU)
Ard van der Steur (minister veiligheid en justitie) (VVD)
22 oktober 2015 - 25 november 2015
Het afbouwen van de subsidie voor de Stichting Geschillencommissies voor Consumentenzaken
Michiel van Nispen (SP)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
22 oktober 2015 - 17 december 2015
Een wijziging van het procesreglement Civiel Jeugdrecht
Peter Oskam (CDA), Mona Keijzer (CDA)
Martin van Rijn (staatssecretaris volksgezondheid, welzijn en sport) (PvdA), Ard van der Steur (minister veiligheid en justitie) (VVD)
20 oktober 2015 - 16 november 2015
Adoptie van kinderen uit Bulgarije
Khadija Arib (PvdA)
Ard van der Steur (minister veiligheid en justitie) (VVD)
20 oktober 2015 - 16 november 2015
Het adopteren van kinderen uit Bulgarije
Michiel van Nispen (SP)
Ard van der Steur (minister veiligheid en justitie) (VVD)
13 oktober 2015 - 7 januari 2016
Het bericht dat rechtsbijstandsverzekering taboe is voor Groningers in aardbevingsgebied
Eric Smaling (SP)
Ard van der Steur (minister veiligheid en justitie) (VVD), Henk Kamp (minister economische zaken) (VVD)
8 oktober 2015 - 15 december 2015
Noorse investeerders die oprukken in de Nederlandse kinderopvang
Tjitske Siderius (SP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
28 september 2015 - 11 november 2015
Het onterecht in rekening brengen van informatie- en executiekosten door gerechtsdeurwaarders
Michiel van Nispen (SP), Gert-Jan Segers (CU), Carola Schouten (CU)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD), Eric Wiebes (staatssecretaris financiën) (VVD)
25 september 2015 - 28 oktober 2015
De vermelding van de geboorteplaats op de geboorteakte
Fatma Koşer Kaya (D66)
Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA)
24 september 2015 - 10 november 2015
Het bericht 'Geef premie van 4000 euro aan alle inwoners aardbevingsgebied'
Tjeerd van Dekken (PvdA), Jan Vos (PvdA), Henk Nijboer (PvdA)
Henk Kamp (minister economische zaken) (VVD)
10 september 2015 - 14 oktober 2015
Het bericht ‘Aantal vechtscheidingen groeit explosief’
Kees van der Staaij (SGP)
Martin van Rijn (staatssecretaris volksgezondheid, welzijn en sport) (PvdA), Klaas Dijkhoff (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
3 september 2015 - 28 september 2015
Het ondermijnen van bestuurdersaansprakelijkheid
Jeroen Recourt (PvdA), Mei Li Vos (PvdA)
Ard van der Steur (minister veiligheid en justitie) (VVD)
3 september 2015 - 6 oktober 2015
De Beroepsorganisatie kindbehartiger
Kees van der Staaij (SGP)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)