Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

673 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
18 juni 2010 - 20 juli 2010
Het gebruik van het kentekenregistratiesysteem ANPR voor strafrechtelijk onderzoek
Jeroen Recourt (PvdA), Attje Kuiken (PvdA)
1 juni 2010 - 14 oktober 2010
De spoedwet verbreding A27
Lia Roefs (PvdA), Ineke van Gent (GL)
Camiel Eurlings (CDA)
28 mei 2010 - 1 oktober 2010
De stand van zaken rondom de studie Rotterdam Vooruit en de Nieuwe Westelijke Oeververbinding
Ernst Cramer (CU)
Camiel Eurlings (minister verkeer en waterstaat) (CDA)
27 mei 2010 - 27 augustus 2010
E85
Pieter Omtzigt (CDA), Liesbeth Spies (CDA)
Tineke Huizinga (minister volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer) (CU)
17 mei 2010 - 15 juni 2010
De keuring van mobiele handbediening voor auto's
Boris van der Ham (D66)
Camiel Eurlings (minister verkeer en waterstaat) (CDA)
22 april 2010 - 10 juni 2010
Berekeningen die worden gebruikt bij de risicobepaling van LPG-stations
Eddy Bilder (CDA)
Tineke Huizinga (minister volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer) (CU)
20 april 2010 - 24 juni 2010
Rijden op groen gas
Ger Koopmans (CDA)
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)
14 april 2010 - 18 juni 2010
Het bericht "Fileleed is goudmijn justitie"
Marianne Thieme (PvdD)
14 april 2010 - 27 mei 2010
De stijging van de BPM in 2010
Johan Remkes (VVD)
Johan Remkes (VVD)
9 april 2010 - 10 mei 2010
Het bromfietsrijbewijs
Paulus Jansen (SP)
Camiel Eurlings (minister verkeer en waterstaat) (CDA)
9 april 2010 - 18 mei 2010
Het verhalen van schade toegebracht in het verkeer in landen buiten de Europese Unie (EU)
Paulus Jansen (SP)
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)
9 april 2010 - 27 mei 2010
Duurzame bio-ethanol (E85)
Liesbeth Spies (CDA), Pieter Omtzigt (CDA)
Tineke Huizinga (minister volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer) (CU)
9 april 2010 - 27 april 2010
Het artikel "Ambtenaren willen rijden op aardgas bevorderen"
Johan Remkes (VVD), Helma Neppérus (VVD)
Camiel Eurlings (minister verkeer en waterstaat) (CDA)