Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

126 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
23 oktober 2013 - 15 november 2013
De betaling van havengelden voor de recreatievaart
Albert de Vries (PvdA)
Henk Kamp (minister economische zaken) (VVD), Melanie Schultz van Haegen (minister infrastructuur en waterstaat) (VVD)
21 oktober 2013 - 7 november 2013
De voorgenomen sluiting van spoorwegovergangen tussen station Heemstede-Aerdenhout en Hillegom met een aanmerkelijk recreatief belang
Paulus Jansen , Carla Dik-Faber (CU)
Wilma Mansveld (staatssecretaris infrastructuur en waterstaat) (PvdA)
8 juli 2013 - 2 september 2013
De bereikbaarheid van de jachthaven van Schiermonnikoog
Albert de Vries (PvdA), Lutz Jacobi (PvdA)
Sharon Dijksma (staatssecretaris economische zaken) (PvdA), Melanie Schultz van Haegen (minister infrastructuur en waterstaat) (VVD)
22 mei 2013 - 27 juni 2013
Haaien als attractie in een club
Esther Ouwehand (PvdD)
Sharon Dijksma (staatssecretaris economische zaken) (PvdA)
22 april 2013 - 17 juni 2013
De aanleg en beheer van wandel- en fietsroutes
Paulus Jansen , Duco Hoogland (PvdA), Sander de Rouwe (CDA)
Melanie Schultz van Haegen (minister infrastructuur en waterstaat) (VVD), Henk Kamp (minister economische zaken) (VVD)
1 maart 2013 - 19 maart 2013
De onenigheid tussen het Rijk en het Recreatieschap Midden-Delfland over de uittreedvoorwaarden en uittreedsom die het Rijk dient te betalen bij uittreding uit het Recreatieschap Midden-Delfland
Albert de Vries (PvdA)
Sharon Dijksma (staatssecretaris economische zaken) (PvdA)
7 februari 2013 - 1 februari 2013
Het bericht dat de provincie Fryslân 50 km aan wandelpaden over boerenland schrapt
Lutz Jacobi (PvdA)
Sharon Dijksma (staatssecretaris economische zaken) (PvdA)
7 februari 2013 - 22 maart 2013
Het bericht dat nieuwe stagnaties bij herinrichting Dwingelderveld recreatie en natuurontwikkeling in het gebied zullen frustreren
Agnes Wolbert (PvdA), Lutz Jacobi (PvdA)
Sharon Dijksma (staatssecretaris economische zaken) (PvdA)
27 december 2012 - 4 februari 2013
De opening van een islamitische gebedsruimte in een Nederlands pretpark
Geert Wilders (PVV), Joram van Klaveren (PVV)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA)
6 november 2012 - 28 november 2012
De pilot tot legaliseren van recreatiepark Patersven in Zundert
Henk van Gerven (SP)
Melanie Schultz van Haegen (minister infrastructuur en waterstaat) (VVD)
4 oktober 2012 - 16 november 2012
Gehoorschade bij de jeugd
Hanke Bruins Slot (CDA), Joël Voordewind (CU)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
6 juni 2012 - 3 juli 2012
Het onderzoek van de Europese Commissie en het Europese Milieuagentschap naar de kwaliteit van het open zwemwater in de Europese Unie
Stientje van Veldhoven (D66)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en waterstaat) (CDA)
5 juni 2012 - 22 juni 2012
Controles op EK-voetbalpoules in cafés en kroegen
Pia Dijkstra (D66), Gerard Schouw (D66)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
30 mei 2012 - 14 juni 2012
De benoeming van Mugabe tot ambassadeur van toerisme door de Wereld Toerisme Oranisatie (WTO)
Han ten Broeke (VVD)
Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD)
22 mei 2012 - 11 juni 2012
Het bericht dat de gemeente Almelo circussen weert met wilde dieren
Han ten Broeke (VVD), Johan Houwers (VVD)
Henk Bleker (staatssecretaris economische zaken) (CDA)
3 april 2012 - 2 mei 2012
De deal van de staatsomroep met postduivenhouders
Martin Bosma (PVV)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
23 maart 2012 - 19 april 2012
Het voornemen van de gemeente Capelle aan den IJssel om circussen met tijgers en olifanten te weren
Henk Jan Ormel (CDA), Johan Houwers (VVD)
Henk Bleker (staatssecretaris economische zaken) (CDA)
24 januari 2012 - 14 februari 2012
Te hoge prijzen voor hotelkamers
Lea Bouwmeester (PvdA)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
7 oktober 2011 - 7 november 2011
De forse toename van de toeristenbelasting en legeskosten vergunningen
Pauline Smeets (PvdA), Pierre Heijnen (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
4 oktober 2011 - 27 oktober 2011
Camping Fort Oranje
Nine Kooiman (SP)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)