Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

803 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
26 augustus 2010 - 20 januari 2011
Het bericht dat volgens de Inspectie Jeugdzorg particuliere jeugdzorginstellingen nog vaak onveilig zijn
Nine Kooiman (SP)
19 augustus 2010 - 29 september 2010
De toename van het aantal zwerfjongeren
Sabine Uitslag (CDA)
André Rouvoet (viceminister-president , minister volksgezondheid, welzijn en sport, minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CU), Ab Klink (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (CDA)
12 augustus 2010 - 15 september 2010
Nieuwbouwplannen voor gesloten jeugdzorg
Nine Kooiman (SP), Sharon Gesthuizen (GL)
André Rouvoet (viceminister-president , minister volksgezondheid, welzijn en sport, minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CU)
3 augustus 2010 - 9 augustus 2010
Het op straat zetten van een gezin met minderjarig kind
Hans Spekman (PvdA), Nine Kooiman (SP), Sharon Gesthuizen (GL)
20 juli 2010 - 29 september 2010
Promotieactiviteiten van Heineken tijdens de huldiging van het Nederlands elftal
Joël Voordewind (CU)
Ab Klink (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (CDA)
20 juli 2010 - 8 september 2010
Dat jongeren vaak alcoholreclame in de bioscoop zien
Jasper van Dijk , Nine Kooiman (SP)
Ab Klink (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (CDA)
20 juli 2010 - 8 september 2010
De uitvoering van de door het Comité van Ministers van de Raad van Europa op 7 juli 2010 aangenomen resolutie waarin de Nederlandse regering wordt opgeroepen om (illegale) kinderen niet op straat te zetten
Nine Kooiman (SP), Sharon Gesthuizen (GL)
16 juli 2010 - 21 september 2010
Het bericht dat de Bureaus Jeugdzorg te laat zijn met indicaties
Nine Kooiman (SP)
André Rouvoet (viceminister-president , minister volksgezondheid, welzijn en sport, minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CU)
16 juli 2010 - 17 augustus 2010
Het bericht dat er binnen “Amarant” (jeugd crisisopvang) asielzoekers worden opgevangen
Willie Dille (PVV), Sietse Fritsma (PVV)
André Rouvoet (viceminister-president , minister volksgezondheid, welzijn en sport, minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CU)
6 juli 2010 - 20 augustus 2010
Het project "De Uitdaging"
Jeroen Dijsselbloem (PvdA), Angelien Eijsink (PvdA)
6 juli 2010 - 15 september 2010
Nieuwbouwplannen voor gesloten jeugdzorg
Nine Kooiman (SP), Sharon Gesthuizen (GL)
André Rouvoet (viceminister-president , minister volksgezondheid, welzijn en sport, minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CU)
23 juni 2010 - 17 augustus 2010
Bureau Jeugdzorg Rotterdam dat de noodklok luidt over de wachtlijsten in de jeugdzorg
Tofik Dibi (GL)
André Rouvoet (viceminister-president , minister volksgezondheid, welzijn en sport, minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CU)
22 juni 2010 - 13 juli 2010
Het toezicht op particuliere jeugdzorginstellingen zoals Salida crisisopvang
Nine Kooiman (SP)
André Rouvoet (viceminister-president , minister volksgezondheid, welzijn en sport, minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CU)
14 juni 2010 - 6 augustus 2010
Het remmen van de groei van de jeugd door alcoholgebruik
Joël Voordewind (CU)
André Rouvoet (viceminister-president , minister volksgezondheid, welzijn en sport, minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CU)
2 juni 2010 - 24 juni 2010
Het onderzoek van FNV Jong waaruit blijkt dat Wet Investering Jongeren niet naar behoren functioneert
Ineke van Gent (GL)
Piet Hein Donner (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (CDA)
2 juni 2010 - 24 juni 2010
Het onderzoek van FNV Jong waaruit blijkt dat de jeugdwerkloosheid niet wordt verholpen met de Wet WIJ
Hans Spekman (PvdA)
Piet Hein Donner (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (CDA)
25 mei 2010 - 7 juli 2010
De toename van het aantal jongeren met overgewicht in Nederland
Khadija Arib (PvdA)
Ab Klink (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (CDA)
27 april 2010 - 21 mei 2010
Het beperkt opleggen van de gedragsbeïnvloedende maatregel aan moeilijke jeugdigen
Krista van Velzen
23 april 2010 - 5 juli 2010
Opvang in (pleeg)gezinnen van jonge alleenstaande moeders en hun kind
Bas van der Vlies (SGP)
André Rouvoet (viceminister-president , minister volksgezondheid, welzijn en sport, minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CU)
22 april 2010 - 29 juni 2010
Het aantal alcoholintoxicaties bij jongeren in de periode 2007 tot en met 2009
Bas van der Vlies (SGP)
Ab Klink (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (CDA)