Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

167 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
13 juli 2012 - 21 augustus 2012
Een directeur van sociale werkplaats Permar in Ede die meer verdient dan een minister
Sadet Karabulut (SP)
Paul de Krom (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
22 mei 2012 - 14 juni 2012
Huursubsidie aan hogere inkomens
Betty de Boer (VVD)
Liesbeth Spies (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
2 mei 2012 - 6 juni 2012
De mogelijkheden in het privaatrecht om bonussen terug te vorderen
Ewout Irrgang (SP)
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA), Opstelten (minister veiligheid en justitie) (VVD)
2 mei 2012 - 13 juni 2012
Ontwikkelingsbank FMO
Roland van Vliet (PVV), Johan Driessen (PVV)
Knapen (CDA) , Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)
2 mei 2012 - 5 juli 2012
Het bericht dat tien presentatoren bij de Publieke Omroep een salaris boven de Balkenende-norm ontvangen
Joël Voordewind (CU)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
10 april 2012 - 18 april 2012
De koopkrachtondersteuning in het buitenland
Ed Groot (PvdA)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
5 april 2012 - 18 april 2012
De hoge inflatie op de BES-eilanden
Ed Groot (PvdA)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
15 maart 2012 - 2 april 2012
De sterke stijging van het aantal schuldhulpvragen
Mariëtte Hamer (PvdA)
Paul de Krom (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
25 januari 2012 - 15 februari 2012
Het voorstel tot een 'Slim Reisbudget' vanuit 50 grote werkgevers
Kees Verhoeven (D66), Wouter Koolmees (D66)
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD), Melanie Schultz van Haegen (minister infrastructuur en milieu) (VVD)
9 januari 2012 - 14 maart 2012
Het salaris van de Floriadedirectie en de vergoedingen van de commissarissen bij Floriade
Pauline Smeets (PvdA), Lutz Jacobi (PvdA), Frans Timmermans (PvdA)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA), Henk Bleker (staatssecretaris economische zaken) (CDA)
27 oktober 2011 - 22 november 2011
De exorbitante vergoedingen aan toezichthouders bij de KNVB
Tjeerd van Dekken (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
30 augustus 2011 - 14 oktober 2011
Terugvorderingen vanwege te hoge salarissen voor bestuurders
Jasper van Dijk (SP)
Halbe Zijlstra (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)
30 augustus 2011 - 26 september 2011
Het voornemen van Medisch Spectrum Twente (MST) om topsalarissen te matigen
Henk van Gerven (SP), Renske Leijten (SP)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
12 augustus 2011 - 9 september 2011
De analyse van het SCP dat het kabinet de middeninkomens in de steek laat door zijn eenzijdige beleid op de woningmarkt
Jacques Monasch (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 april 2011 - 29 april 2011
Bonussen voor de LeasePlan-directie
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)
1 maart 2011 - 16 maart 2011
De koopkracht van mensen met lagere inkomens
Ronald Plasterk (PvdA)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
24 december 2010 - 20 januari 2011
De suggesties dat de jaarcijfers van Schiphol zijn gemanipuleerd om de bonussen van topbestuurders te verhogen
Sharon Dijksma (PvdA)
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)
17 december 2010 - 23 december 2010
De toename van het aantal mensen dat in Nederland in armoede leeft
Cynthia Ortega-Martijn (CU)
Paul de Krom (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
13 december 2010 - 27 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot de beperking van de loonstijging in de collectieve sector
Job Cohen (PvdA), Emile Roemer (SP), Marianne Thieme (PvdD), Alexander Pechtold (D66), Femke Halsema (GL), André Rouvoet (CU)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
15 november 2010 - 24 november 2010
De BKR-regeling
Afke Schaart (VVD), Ard van der Steur (VVD)
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)