Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

1617 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
27 mei 2011 - 5 september 2012
De gevolgen van nieuwe belastingregels op de economie van Saba en Sint Eustatius
Wouter Koolmees (D66), Wassila Hachchi
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
27 mei 2011 - 7 juli 2011
De gemeente Eindhoven die op onverantwoorde wijze bankier speelt
André Elissen
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
25 mei 2011 - 21 juni 2011
De verwevenheid van hulpclubs en het ministerie van Buitenlandse Zaken
Johan Driessen
20 mei 2011 - 10 juni 2011
De provincie Utrecht die een bedrijf opricht
André Elissen
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
20 mei 2011 - 1 juli 2011
Het bericht dat provincies de burger niet laten meebeslissen
Stientje van Veldhoven (D66), Gerard Schouw
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
18 mei 2011 - 10 juni 2011
Het bizarre subsidiebeleid van het stadsdeel Amsterdam-Oost
Johan Driessen , Joram van Klaveren
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
17 mei 2011 - 6 juni 2011
Mogelijk misbruik van ontheffing ingezetenschap door wethouders
Cynthia Ortega-Martijn
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
16 mei 2011 - 30 juni 2011
Workshops sociale media georganiseerd door Syntens
Afke Schaart
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
13 mei 2011 - 1 juni 2011
Abortus en anticonceptie op Curacao
Ineke van Gent
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
12 mei 2011 - 1 juni 2011
De informatievoorziening aan het parlement
Mariko Peters , Ineke van Gent
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
11 mei 2011 - 31 mei 2011
Kinderbijslag en de BES
Ineke van Gent
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
10 mei 2011 - 6 juli 2011
Gemeenten die mantelzorgers aan hun lot overlaten
Renske Leijten
10 mei 2011 - 9 juni 2011
Het wegjagen van jong talent bij de overheid
Wassila Hachchi
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
10 mei 2011 - 6 juli 2011
Het bericht dat slechts 6,5% van de gemeenten de ondersteuning voor mantelzorg op orde heeft
Agnes Wolbert
4 mei 2011 - 9 juni 2011
Door het 'voorlichtingscentrum overheidsbijdragen' verstuurde brieven
Sadet Karabulut
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
4 mei 2011 - 27 mei 2011
De inzet van Poolse immigranten door Oranjeverenigingen
Margreeth Smilde
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
2 mei 2011 - 27 mei 2011
Het ruimen van graven in de gemeente Ede
Ronald van Raak
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
26 april 2011 - 28 april 2011
De aanstelling van M. Calon als speciaal adviseur voor het verbeteringstraject bij de Dienst Regelingen
Henk van Gerven
21 april 2011 - 16 mei 2011
Het accres van het gemeentefonds voor de komende jaren
Pierre Heijnen
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
21 april 2011 - 31 mei 2011
Openbaarmaking van rulings
Bruno Braakhuis
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)