Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

1382 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Recent beantwoord
11 juni 2019 - 16 juli 2019
De weigering van parlementariërs op Sint Maarten om te bezuinigen op hun eigen hoge vergoedingen
Ronald van Raak (SP)
Raymond Knops (staatssecretaris binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
6 juni 2019 - 15 juli 2019
De berichten ‘Sint Maarten heeft nog paar maanden voor wetgeving rond witwassen’ en ‘Sint Maarten weigert strijd tegen witwassen en terrorismefinanciering aan te gaan’
André Bosman (VVD), Roald van der Linde (VVD)
Raymond Knops (staatssecretaris binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 juni 2019 - 15 juli 2019
De berichten 'Sint Maarten niet ver verwijderd van een blokkade internationaal betalingsverkeer' en 'FATF geeft Sint Maarten ervan langs'
Chris van Dam (CDA)
Raymond Knops (staatssecretaris binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
14 mei 2019 - 15 juli 2019
Onbeantwoorde vragen over artikel 68 van de grondwet, de inlichtingenplicht van de regering
Harry van der Molen (CDA), Pieter Omtzigt (CDA)
Kajsa Ollongren (viceminister-president , minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (D66)

Alle
4 mei 2011 - 27 mei 2011
De inzet van Poolse immigranten door Oranjeverenigingen
Margreeth Smilde (CDA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
2 mei 2011 - 27 mei 2011
Het ruimen van graven in de gemeente Ede
Ronald van Raak (SP)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
26 april 2011 - 28 april 2011
De aanstelling van M. Calon als speciaal adviseur voor het verbeteringstraject bij de Dienst Regelingen
Henk van Gerven (SP)
Henk Bleker (staatssecretaris economische zaken) (CDA)
21 april 2011 - 16 mei 2011
Het accres van het gemeentefonds voor de komende jaren
Pierre Heijnen (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
21 april 2011 - 31 mei 2011
Openbaarmaking van rulings
Bruno Braakhuis (GL)
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
21 april 2011 - 9 juni 2011
De Regeling uitkering substantieel bezwarende functies
Brigitte van der Burg (VVD)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
20 april 2011 - 16 mei 2011
De gevolgen van scheiding van kerk en staat op de BES-eilanden
Cynthia Ortega-Martijn (CU)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
19 april 2011 - 17 mei 2011
Administratieve lasten/handelingen voor burgers
Mirjam Sterk (CDA)
Paul de Krom (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
19 april 2011 - 6 juni 2011
Het artikel 'Nieuwbouwwoning kost circa 50.000 euro meer'
Erik Ziengs (VVD), Betty de Boer (VVD)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
15 april 2011 - 2 mei 2011
De onafhankelijkheid van Curacao
Eric Lucassen (PVV)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
14 april 2011 - 10 mei 2011
Diverse gemeenten die een eigen wijze van uitvoering van het toezicht en de handhaving van de wet kinderopvang hanteren
Karin Straus (VVD)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
14 april 2011 - 27 mei 2011
De kwaliteitsborging van energielabels
Linda Voortman (GL), Betty de Boer (VVD), Bas Jan van Bochove (CDA), Paulus Jansen (SP), Jacques Monasch (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
14 april 2011 - 4 mei 2011
Abortus en het gebrek aan anticonceptiemiddelen op Curaçao
Ineke van Gent (GL)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
12 april 2011 - 11 mei 2011
Het doorschuiven van ontheffingsbesluiten voor de bouw van megastallen door gemeenten naar de provincie uit vrees voor schadeclaims
Marianne Thieme (PvdD)
Henk Bleker (staatssecretaris economische zaken) (CDA)
12 april 2011 - 3 mei 2011
Het bericht dat het conceptwetsvoorstel Rijkswet Personenverkeer voorlopig van de baan is
André Bosman (VVD), Cora van Nieuwenhuizen (VVD)
Gerd Leers (minister zonder portefeuille ) (CDA)
12 april 2011 - 6 juli 2011
Inkoop van duurzaam hout
Liesbeth van Tongeren (GL)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA), Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en milieu) (CDA)
8 april 2011 - 26 mei 2011
De rechtsbescherming van ambtenaren
Mariëtte Hamer (PvdA), Pierre Heijnen (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 april 2011 - 3 mei 2011
Het bericht dat het ministerie van Economische Zaken, Landbouw en Innovatie een dag per week alleen een vegetarische lunch aanbiedt
Karen Gerbrands (PVV)
Henk Bleker (staatssecretaris economische zaken) (CDA)
7 april 2011 - 23 mei 2011
De berichten over de kosten van openingsfeestjes
Ineke van Gent (GL)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 april 2011 - 2 mei 2011
Jellinek Curaçao
Martijn van Dam (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)