Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

1667 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
22 augustus 2011 - 10 oktober 2011
De verwijzing naar de islamitische wetgeving in de ‘routekaart’ van de Transitional National Council (TNC) Libië
Raymond de Roon (PVV), Joël Voordewind (CU), Kees van der Staaij (SGP)
22 augustus 2011 - 9 september 2011
De verkoop van een deel van de collectie van het Wereldmuseum
Jasper van Dijk (SP)
Halbe Zijlstra (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)
18 augustus 2011 - 6 oktober 2011
Het aanbieden van schijncontracten aan jonge voetbaltalenten door grote voetbalclubs
Hans Spekman (PvdA), Tjeerd van Dekken (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
16 augustus 2011 - 23 augustus 2011
Het bericht ‘Saoediërs blokkeren sites’
Geert Wilders (PVV), Wim Kortenoeven (PVV)
15 augustus 2011 - 9 september 2011
Het beheer van recreatiepark Patersven
Paul Ulenbelt (SP)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
15 augustus 2011 - 23 augustus 2011
Het bericht “Saoedi-Arabië blokkeert Wereldomroep-websites”
Maarten Haverkamp (CDA)
12 augustus 2011 - 4 oktober 2011
De bouw van een moskee met een imperialistische minaret van 27 meter hoog
Joram van Klaveren (PVV), Geert Wilders (PVV)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
11 augustus 2011 - 18 augustus 2011
Aandacht voor de Paralympische spelen
Maarten Haverkamp (CDA), Hanke Bruins Slot (CDA)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
11 augustus 2011 - 30 augustus 2011
De gratis parkeermogelijkheden in verband met de Ramadan
Joram van Klaveren (PVV), Léon de Jong (PVV)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
9 augustus 2011 - 6 september 2011
Het lage rendement van de opleiding tot profvoetballer
Tjeerd van Dekken (PvdA), Lea Bouwmeester (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
4 augustus 2011 - 14 oktober 2011
De arrestatie van de Chinese huiskerkleider Shi Enhao
Joël Voordewind (CU), Kees van der Staaij (SGP)
2 augustus 2011 - 15 september 2011
De slechte ontvangst van publieke omroepen door de brand in de zendmasten
Anouchka van Miltenburg (VVD)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
1 augustus 2011 - 29 augustus 2011
Het uitroepen van sharia-zones in Engeland
Joram van Klaveren (PVV), Geert Wilders (PVV)
29 juli 2011 - 25 augustus 2011
De terugkeer van de tienertour
Jetta Klijnsma (PvdA)
28 juli 2011 - 17 augustus 2011
Het bericht "KNMI weersvoorspelling slaat plank mis, recreant blijft weg"
Michiel Holtackers (CDA)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en waterstaat) (CDA)
27 juli 2011 - 2 september 2011
De handel in jonge spelers
Tjeerd van Dekken (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
26 juli 2011 - 26 september 2011
Het bericht dat ruim driehonderd geloofsgemeenschappen in Hongarije niet langer erkend dreigen te worden
Wassila Hachchi (D66), Alexander Pechtold (D66)
19 juli 2011 - 6 september 2011
Het niet functioneren van calamiteitenzenders ten tijde van een ramp
Ger Koopmans (CDA)
15 juli 2011 - 17 augustus 2011
Problemen met kabelbedrijf Ziggo
Jasper van Dijk (SP)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
15 juli 2011 - 24 augustus 2011
Sportcomplexen
Ger Koopmans (CDA), Maarten Haverkamp (CDA)