Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

42 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Recent beantwoord
24 maart 2020 - 17 april 2020
Arbeidsmigranten onvoldoende beschermd tegen Coronavirus
Gijs van Dijk (PvdA)
Tamara van Ark (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
30 december 2019 - 3 april 2020
Het groeiende tekort aan opvangplekken in de asielopvang
Jasper van Dijk (SP)
Ankie Broekers-Knol (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
27 juni 2019 - 21 augustus 2019
Het bericht ‘Hungary depriving asylum seekers of food- Council of Europe’
Kirsten van den Hul (PvdA), Attje Kuiken (PvdA)
Stef Blok (minister buitenlandse zaken) (VVD), Ankie Broekers-Knol (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
13 juni 2019 - 16 juli 2019
De statushouder die een 68 jarige vrouw doodmartelde
Gidi Markuszower (PVV), Sietse Fritsma (PVV), Geert Wilders (PVV)
Ferdinand Grapperhaus (minister veiligheid en justitie) (CDA), Ankie Broekers-Knol (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)

Alle
22 april 2020
Het bericht ‘Asielzoekers zitten vast op een militaire kazerne, advocaten mogen er niet bij’
Maarten Groothuizen (D66)
Ankie Broekers-Knol (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
9 april 2020
Gesloten ambassades, consulaten en EDV-kantoren
Sjoerd Sjoerdsma (D66)
Stef Blok (minister buitenlandse zaken) (VVD)
24 maart 2020 - 17 april 2020
Arbeidsmigranten onvoldoende beschermd tegen Coronavirus
Gijs van Dijk (PvdA)
Tamara van Ark (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
30 december 2019 - 3 april 2020
Het groeiende tekort aan opvangplekken in de asielopvang
Jasper van Dijk (SP)
Ankie Broekers-Knol (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
18 december 2019
Het bericht ‘IND wees ultiem verzoek asielzoeker Bahrein af”
Joël Voordewind (CU), Maarten Groothuizen (D66)
Ankie Broekers-Knol (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
16 augustus 2019
Uitzetting van ongedocumenteerde Venezolanen
Nevin Özütok (GL)
Raymond Knops (staatssecretaris binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
27 juni 2019 - 21 augustus 2019
Het bericht ‘Hungary depriving asylum seekers of food- Council of Europe’
Kirsten van den Hul (PvdA), Attje Kuiken (PvdA)
Stef Blok (minister buitenlandse zaken) (VVD), Ankie Broekers-Knol (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
24 juni 2019 - 9 juli 2019
Het aantrekken van personeel door startups
Hayke Veldman (VVD), Dennis Wiersma (VVD), Martin Wörsdörfer (VVD)
Mona Keijzer (staatssecretaris economische zaken) (CDA), Wouter Koolmees (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (D66)
13 juni 2019 - 16 juli 2019
De statushouder die een 68 jarige vrouw doodmartelde
Gidi Markuszower (PVV), Sietse Fritsma (PVV), Geert Wilders (PVV)
Ferdinand Grapperhaus (minister veiligheid en justitie) (CDA), Ankie Broekers-Knol (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
8 april 2019 - 11 juni 2019
Uitbuiting van arbeidsmigranten
Jasper van Dijk (SP)
Wouter Koolmees (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (D66)
19 maart 2019 - 9 april 2019
Het bericht 'Kabinet komt afspraken hervestiging kwetsbare vluchtelingen niet meer na'
Kirsten van den Hul (PvdA), Attje Kuiken (PvdA)
Mark Harbers (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
7 maart 2019 - 27 maart 2019
Een ziekenhuis in Amsterdam dat statushouders wil inzetten bij de verpleging
Fleur Agema (PVV)
Bruno Bruins (minister zonder portefeuille volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
28 februari 2019 - 8 april 2019
Onveiligheid in asielzoekerscentra
Attje Kuiken (PvdA)
Mark Harbers (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
7 januari 2019 - 23 januari 2019
Het bericht dat migranten van Sea Watch welkom zijn in Nederland
Sietse Fritsma (PVV)
Mark Harbers (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
7 december 2018 - 23 januari 2019
Uitbuiting van Roemenen in Nederland
Jasper van Dijk (SP), Gijs van Dijk (PvdA)
Wouter Koolmees (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (D66)
23 november 2018 - 19 december 2018
Het bericht dat de IND de eigen regels overtreedt bij het beoordelen van verblijfsvergunningen
Jasper van Dijk (SP)
Mark Harbers (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
13 november 2018 - 9 januari 2019
Overlast en geweld door bepaalde groepen asielzoekers in asielzoekerscentra
Joël Voordewind (CU), Maarten Groothuizen (D66)
Mark Harbers (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
5 september 2018 - 11 september 2018
De negatieve gevolgen van uitzetting naar Armenië voor de PTSS-klachten van Howick en Lili
Bram van Ojik (GL), Attje Kuiken (PvdA), Jasper van Dijk (SP)
Mark Harbers (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
7 augustus 2018 - 18 september 2018
Uitzettingen naar Afghanistan
Joël Voordewind (CU), Bram van Ojik (GL), Attje Kuiken (PvdA), Jasper van Dijk (SP)
Mark Harbers (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
7 juni 2018 - 27 juni 2018
Het terugsturen van vrouwen en kinderen naar IS-gebied
Lilianne Ploumen (PvdA), Attje Kuiken (PvdA)
Ferdinand Grapperhaus (minister veiligheid en justitie) (CDA)