Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

518 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
27 april 2011 - 24 mei 2011
Wettelijke belemmeringen tussen toezichthouders
Sharon Gesthuizen (SP), Farshad Bashir (SP)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
26 april 2011 - 18 mei 2011
De onduidelijke status van fraudeurs die een schikking hebben getroffen
Sharon Gesthuizen (SP)
22 april 2011 - 16 mei 2011
Diverse nieuwsberichten over het schietincident in Alphen aan de Rijn
Sharon Gesthuizen (SP)
Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
22 april 2011 - 7 juni 2011
De werkwijze van de OPTA met betrekking tot abonnementswijzigingen van KPN
Sharon Gesthuizen (SP)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
15 april 2011 - 31 mei 2011
Het Europees Arrestatiebevel
Sharon Gesthuizen (SP)
8 april 2011 - 27 april 2011
Kinderarbeid en onderbetaling van volwassenen bij cacao- en hazelnootproductie
Sjoera Dikkers (PvdA), Esther Ouwehand (PvdD), Sharon Gesthuizen (SP), Elbert Dijkgraaf (SGP), Liesbeth van Tongeren (GL), Joël Voordewind (CU)
7 april 2011 - 11 mei 2011
Het gebrek aan opvang voor slachtoffers van mensenhandel
Sharon Gesthuizen (SP)
5 april 2011 - 3 mei 2011
Gebruikmaking van bedrijven en hun diensten van gedragsprofilering over internetgebruikers
Sharon Gesthuizen (SP)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
22 maart 2011 - 18 april 2011
De vetrekpremie van David Montgomery
Sharon Gesthuizen (SP)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
22 maart 2011 - 28 april 2011
Een koopzondagbesluit van de gemeenteraad van Vlaardingen dat tegen de Winkeltijdenwet ingaat
Elbert Dijkgraaf (SGP), Sharon Gesthuizen (SP), Esmé Wiegman-van Meppelen Scheppink (CU)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
17 maart 2011 - 28 april 2011
Het detentieregime van een moeder die vervangende hechtenis ondergaat
Sharon Gesthuizen (SP)
Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
24 februari 2011 - 29 maart 2011
Inbeslagnames door de stichting BREIN
Sharon Gesthuizen (SP)
Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
23 februari 2011 - 9 maart 2011
Ingediende moties over het Europees Arrestatiebevel
Sharon Gesthuizen (SP)
21 februari 2011 - 29 maart 2011
Nederlandse belangen in Wit-Rusland
Sharon Gesthuizen (SP), Harry van Bommel (SP)
16 februari 2011 - 17 maart 2011
De "uiterst benarde" positie van consumenten bij faillisementen
Sharon Gesthuizen (SP)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
11 februari 2011 - 7 maart 2011
Eventuele prijsverhoging naar aanleiding van surfgedrag op internet
Sharon Gesthuizen (SP)
Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
11 februari 2011 - 10 maart 2011
Het bericht dat de Onafhankelijke Post en Telecommunicatie Autoriteit (OPTA) twijfelt aan de bezorgkwaliteit van TNT en dat TNT weigert openheid van cijfers te geven
Sharon Gesthuizen (SP)
11 februari 2011 - 1 april 2011
Het onderzoek naar de onrust in de Koepelgevangenis in Breda
Sharon Gesthuizen (SP)
Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
10 februari 2011
Het plaatsen van acht gedetineerden op een cel en de onrust in de penitentiaire inrichting Tilburg
Sharon Gesthuizen (SP)
3 februari 2011
Het bericht dat Shell agenten in Nigeria geweldsinstructies gaf
Sharon Gesthuizen (SP)