Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

66 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
20 januari 2016 - 9 maart 2016
De erkenning van non-EU rijbewijzen en certificaten in de sector transport en logistiek
Selçuk Öztürk (GrKÖ)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Melanie Schultz van Haegen (minister infrastructuur en waterstaat) (VVD)
6 januari 2016 - 29 januari 2016
Het bericht ‘In Nederland dreigt nieuwe onderklasse van vluchtelingen te ontstaan’
Selçuk Öztürk (GrKÖ), Tunahan Kuzu (GrKÖ)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
26 november 2015 - 10 februari 2016
Het bericht dat de Turkmenen in Syrië op de vlucht zijn na Russische bombardementen
Selçuk Öztürk (GrKÖ), Tunahan Kuzu (GrKÖ)
Bert Koenders (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
6 november 2015 - 2 februari 2016
Het bericht dat een presentatrice is gediscrimineerd bij RTL Nieuws
Selçuk Öztürk (GrKÖ), Tunahan Kuzu (GrKÖ)
Sander Dekker (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
16 september 2015 - 8 oktober 2015
De schokkende uitspraken op Twitter van een persoon die werkzaam is bij een onderwijsinstelling
Selçuk Öztürk (GrKÖ), Tunahan Kuzu (GrKÖ)
Jet Bussemaker (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (PvdA), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
16 september 2015 - 25 november 2015
De keuringen van perishables (zoals groente en fruit) die via Maastricht Aachen Airport (MAA) ons land binnen komen in Zuid Limburg
Martijn van Helvert (CDA), Selçuk Öztürk (GrKÖ), Chantal Nijkerken-de Haan (VVD)
Henk Kamp (minister economische zaken) (VVD), Melanie Schultz van Haegen (minister infrastructuur en waterstaat) (VVD), Sharon Dijksma (staatssecretaris infrastructuur en waterstaat) (PvdA)
30 juli 2015 - 6 oktober 2015
De uitzending van Medialogica Motivaction
Selçuk Öztürk (GrKÖ)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
27 mei 2015 - 3 juli 2015
Sociale uitkeringen voor Nederlanders woonachtig in illegale nederzettingen in bezet Palestijns gebied
Selçuk Öztürk (GrKÖ), Tunahan Kuzu (GrKÖ)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Bert Koenders (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
13 mei 2015 - 5 juni 2015
De vermeende Sharia-driehoek in de Schilderswijk in Den Haag
Selçuk Öztürk (GrKÖ)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
28 april 2015 - 1 juni 2015
Screening door de SVB van ouderen met een Turkse achtergrond op buitenlandse bezittingen
Selçuk Öztürk (GrKÖ)
Jetta Klijnsma (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
1 april 2015 - 29 april 2015
De discriminerende uitspraak van de burgemeester van Gilze-Rijen
Selçuk Öztürk (GrKÖ), Tunahan Kuzu (GrKÖ)
Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD), Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA)
12 maart 2015 - 14 april 2015
Het steeds moeilijker worden van het bouwen van moskeeën
Selçuk Öztürk (GrKÖ)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
12 februari 2015 - 9 maart 2015
De stelselmatig onzorgvuldige manier van onderzoek doen door BING (Bureau Integriteit Nederlandse Gemeenten)
Selçuk Öztürk (GrKÖ)
Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA)
23 januari 2015 - 4 maart 2015
Het dreigende ontslag van een militair wegens haar relatie met een Turk
Tunahan Kuzu (GrKÖ), Selçuk Öztürk (GrKÖ)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Jeanine Hennis-Plasschaert (minister defensie) (VVD)
6 januari 2015 - 11 februari 2015
De golf van incidenten jegens moskeeën
Selçuk Öztürk (GrKÖ), Tunahan Kuzu (GrKÖ)
Mark Rutte (minister-president , minister algemene zaken) (VVD), Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
24 december 2014 - 13 februari 2015
De vermeende Sharia-driehoek in de Schilderswijk in Den Haag
Selçuk Öztürk (GrKÖ)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
19 december 2014 - 26 januari 2015
Het bericht dat de rechter opnieuw heeft bepaald dat het korten van kinderbijslag onwettig is
Selçuk Öztürk (GrKÖ), Tunahan Kuzu (GrKÖ)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Bert Koenders (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
21 november 2014 - 24 maart 2015
Het onderzoek 'Nederland en de islam: onbegrepen en moeizaam'
Selçuk Öztürk (GrKÖ), Tunahan Kuzu (GrKÖ)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
13 november 2014 - 20 november 2014
Een extra drempel die Rabobank opwerpt voor mkb-ondernemers die krediet willen
Selçuk Öztürk (PvdA)
Henk Kamp (minister economische zaken) (VVD)
17 juli 2014 - 22 augustus 2014
Het betaalgedrag van gemeenten
Manon Fokke (PvdA), Selçuk Öztürk (PvdA)
Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA), Henk Kamp (minister economische zaken) (VVD)