Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

37 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
11 februari 2022 - 10 maart 2022
De garantieregeling voor evenementen.
Romke de Jong (D66)
Micky Adriaansens (minister economische zaken) (VVD)
11 februari 2022 - 29 maart 2022
Pensioenopbouw door zzp’ers
Marijke van Beukering-Huijbregts (D66), Romke de Jong (D66)
Carola Schouten (viceminister-president , minister zonder portefeuille sociale zaken en werkgelegenheid) (CU), Marnix van Rij (staatssecretaris financiën) (CDA)
24 januari 2022 - 15 februari 2022
Het artikel ‘Opeens is de machine of de fabriek veel minder waard’
Romke de Jong (D66)
Marnix van Rij (staatssecretaris financiën) (CDA), Rob Jetten (minister zonder portefeuille economische zaken) (D66)
14 januari 2022 - 25 februari 2022
Het ontbreken van aandacht voor de Friese taal bij de introductie van bewindspersonen
Tjeerd de Groot (D66), Romke de Jong (D66)
Hanke Bruins Slot (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
14 januari 2022 - 15 maart 2022
Het bericht 'Aantal startende ondernemers 'nog steeds erg hoog''
Romke de Jong (D66), Hülya Kat (D66)
Carola Schouten (viceminister-president , minister zonder portefeuille sociale zaken en werkgelegenheid) (CU)
11 januari 2022 - 17 februari 2022
De signalen die zij ontvangen m.b.t. de steunmaatregelen voor zzp’ers
Thierry Aartsen (VVD), Marijke van Beukering-Huijbregts (D66), Romke de Jong (D66), Judith Tielen (VVD)
Karien van Gennip (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (CDA)
23 september 2021 - 30 september 2021
Het bericht ‘Geen Friese tolken meer beschikbaar vanwege ‘magere vergoeding’
Romke de Jong (D66), Mirjam Bikker (CU)
Sander Dekker (minister zonder portefeuille justitie en veiligheid) (VVD), Kajsa Ollongren (viceminister-president , minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (D66)
23 augustus 2021 - 27 september 2021
Het bericht ‘Greenwashing bedrijven dreigt door lage prijs CO2-compensatie’
Raoul Boucke (D66), Romke de Jong (D66)
Dilan Yeşilgöz-Zegerius (staatssecretaris economische zaken) (VVD), Stef Blok (minister economische zaken) (VVD)
12 augustus 2021 - 31 maart 2022
Onduidelijke communicatie inzake meerdaagse (zakelijke) evenementen
Romke de Jong (D66)
Mona Keijzer (CDA)
12 juli 2021 - 2 september 2021
Het rapport van de Nationale Ombudsman over ondernemers die in de knel komen als gevolg van corona
Thierry Aartsen (VVD), Romke de Jong (D66)
Stef Blok (minister economische zaken) (VVD), Wouter Koolmees (minister sociale zaken en werkgelegenheid, viceminister-president ) (D66)
18 juni 2021 - 9 juli 2021
Het bericht 'Winkelleegstand loopt snel op door corona'
Thierry Aartsen (VVD), Romke de Jong (D66)
Mona Keijzer (staatssecretaris economische zaken) (CDA)
9 juni 2021 - 2 september 2021
De aanbesteding van fotografieopdrachten
Joost Sneller (D66), Steven van Weyenberg (D66), Romke de Jong (D66)
Arie Slob (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CU), Wouter Koolmees (minister sociale zaken en werkgelegenheid, viceminister-president ) (D66), Mark Rutte (minister-president , minister algemene zaken) (VVD), Stef Blok (minister economische zaken) (VVD)
3 juni 2021 - 21 juni 2021
De TOZO
Steven van Weyenberg (D66), Hülya Kat (D66), Romke de Jong (D66)
Wouter Koolmees (minister sociale zaken en werkgelegenheid, viceminister-president ) (D66)
6 mei 2021 - 31 mei 2021
De TONK
Romke de Jong (D66), Steven van Weyenberg (D66)
Wouter Koolmees (minister sociale zaken en werkgelegenheid, viceminister-president ) (D66)
21 april 2021 - 20 mei 2021
Vertragingen bij de herbeoordeling van TVL-aanvragen
Tjeerd de Groot (D66), Romke de Jong (D66)
Wouter Koolmees (minister sociale zaken en werkgelegenheid, viceminister-president ) (D66), Mona Keijzer (staatssecretaris economische zaken) (CDA)
13 april 2021 - 28 april 2021
De steunmaatregelen voor de bruine vloot
Tjeerd de Groot (D66), Romke de Jong (D66)
Mona Keijzer (staatssecretaris economische zaken) (CDA)
7 april 2021 - 30 april 2021
De Duitse testplicht bij grenswerkers
Romke de Jong (D66), Vera Bergkamp (D66)
Hugo de Jonge (viceminister-president , minister volksgezondheid, welzijn en sport) (CDA), Bas van 't Wout (minister economische zaken) (VVD)