Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

217 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
26 mei 2011 - 9 september 2011
De arrestatie van een vrouw in Saoedi-Arabië omdat zij achter het stuur van een auto zat
Frans Timmermans (PvdA), Khadija Arib (PvdA)
26 mei 2011 - 20 juni 2011
Het bericht dat Amsterdam meer middelen wil voor de aanpak van mensenhandel
Khadija Arib (PvdA)
23 mei 2011 - 15 juni 2011
Toegenomen gebitsverwaarlozing onder peuters en kleuters
Khadija Arib (PvdA), Attje Kuiken (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
19 mei 2011 - 23 juni 2011
Gevangenschap van de broer van een Armeense oppositiepolitica
Pieter Omtzigt (CDA), Khadija Arib (PvdA)
10 mei 2011 - 24 mei 2011
De hogere babysterfte in drie Amsterdamse stadsdelen
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
10 mei 2011 - 27 mei 2011
De toenemende besmetting van voedsel met ESBL en het gevaar voor de volksgezondheid
Khadija Arib (PvdA)
3 mei 2011 - 24 mei 2011
Een mobiel alarmsysteem voor slachtoffers van huiselijk geweld
Khadija Arib (PvdA)
28 april 2011 - 25 juli 2011
Nazorg van misbruik in de Rooms-katholieke kerk
Khadija Arib (PvdA), Sharon Gesthuizen (SP), Tofik Dibi (GL)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
22 april 2011 - 28 april 2011
Een misbruikschandaal dat Nederland in de doofpot zou hebben gestopt
Khadija Arib (PvdA)
15 april 2011 - 7 juni 2011
Psychische problemen onder asielzoekers en de vergoeding van antidepressiva
Hans Spekman (PvdA), Khadija Arib (PvdA)
13 april 2011 - 12 mei 2011
Preventief opleggen van huisverboden
Khadija Arib (PvdA)
4 april 2011 - 11 mei 2011
Het verbieden van een rechtspersoon die zich bezighoudt met pedoseksualiteit en waarvan een bestuurder schuldig is aan kinderporno
Khadija Arib (PvdA)
24 maart 2011 - 21 april 2011
Het bericht 'Schaf verbod op betalen eicel af'
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
24 maart 2011 - 11 mei 2011
Illegale handel in antibiotica
Khadija Arib (PvdA), Tjeerd van Dekken (PvdA)
18 maart 2011 - 28 april 2011
Seks met de leraar
Metin Çelik (PvdA), Khadija Arib (PvdA)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
23 februari 2011 - 23 maart 2011
Extra rechercheurs voor opsporing van kinderporno
Khadija Arib (PvdA)
21 februari 2011 - 29 april 2011
Het verband tussen narcolepsie en vaccinatie tegen Mexicaanse griep
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
11 februari 2011 - 24 maart 2011
Het in bescherming nemen van een veroordeelde pedofiele priester
Khadija Arib (PvdA)
7 februari 2011 - 10 februari 2011
Het bericht over euthanasie bij baby's die niet gemeld wordt
Jetta Klijnsma (PvdA), Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
3 februari 2011 - 8 maart 2011
Zoutbeperking in voedsel om grote gezondheidswinst te boeken
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)