Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

96 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Recent beantwoord
16 oktober 2012 - 13 februari 2013
Het bericht dat emissiearme vloeren van de RAV-lijst verdwijnen
Jaco Geurts (CDA)
Henk Bleker (CDA), Joop Atsma (CDA)
2 november 2012 - 27 december 2012
Onafhankelijk visserijonderzoek
Henk van Gerven (SP)
Henk Bleker (CDA), Joop Atsma (CDA)
26 oktober 2012 - 27 december 2012
Het beheer op de Wadden
Betty de Boer (VVD)
Henk Bleker (CDA), Joop Atsma (CDA)
15 oktober 2012 - 11 december 2012
Het bericht dat illegaal afval dat door gemeenten wordt gedumpt
Manon Fokke (PvdA)
Joop Atsma (CDA)

Alle
2 november 2012 - 27 december 2012
Onafhankelijk visserijonderzoek
Henk van Gerven (SP)
Henk Bleker (CDA), Joop Atsma (CDA)
26 oktober 2012 - 27 december 2012
Het beheer op de Wadden
Betty de Boer (VVD)
Henk Bleker (CDA), Joop Atsma (CDA)
24 oktober 2012 - 9 november 2012
De olieramp op Sint Eustatius
Henk van Gerven (SP)
Joop Atsma (CDA)
16 oktober 2012 - 13 februari 2013
Het bericht dat emissiearme vloeren van de RAV-lijst verdwijnen
Jaco Geurts (CDA)
Henk Bleker (CDA), Joop Atsma (CDA)
16 oktober 2012 - 29 november 2012
De kritiek van de federal Aviation Administration (FAA) op het kennisniveau van de luchtvaartinspectie (ILT)
Wassila Hachchi (D66)
Joop Atsma (CDA)
15 oktober 2012 - 11 december 2012
Het bericht dat illegaal afval dat door gemeenten wordt gedumpt
Manon Fokke (PvdA)
Joop Atsma (CDA)
15 oktober 2012 - 11 december 2012
Export elektronica naar China en Afrika
Agnes Mulder (CDA)
Joop Atsma (CDA)
5 oktober 2012 - 20 november 2012
Concurrentievervalsing door buitenlandse luchtvaartmaatschappijen
Farshad Bashir (SP)
Joop Atsma (CDA)
28 september 2012 - 1 november 2012
Het feit dat ruim de helft van de Brabantse veeboeren teveel ammoniak uitstoten
Tjeerd van Dekken (PvdA), Lutz Jacobi (PvdA)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en milieu) (CDA), Henk Bleker (staatssecretaris economische zaken) (CDA)
24 september 2012 - 24 oktober 2012
De import van mengsels kunststoffen met PVC
Carla Dik-Faber (CU)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en milieu) (CDA)
14 september 2012 - 19 oktober 2012
Het verdwijnen van de koraalriffen in de Carïben
Ineke van Gent (GL)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en milieu) (CDA), Liesbeth Spies (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
31 augustus 2012 - 2 oktober 2012
De artikelen ’10 miljoen extra in rioleringsproject’ en ‘Atsma: “Bonaire niet alleen laten opdraaien voor energieprobleem”’
René Leegte (VVD), André Bosman (VVD)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en milieu) (CDA)
29 augustus 2012 - 17 september 2012
Een klimaatambassadeur voor stadslandbouw
Esther Ouwehand (PvdD)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en milieu) (CDA)
29 augustus 2012 - 17 september 2012
Het bericht dat de inspecties van de Milieudienst Rijnmond fors zijn gedaald
Sjoera Dikkers (PvdA)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en milieu) (CDA)
27 augustus 2012 - 17 september 2012
Uitstel van de dijkversterking Den Oever
Anne-Wil Lucas-Smeerdijk (VVD)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en milieu) (CDA)
27 augustus 2012 - 24 september 2012
Odfjell
Liesbeth van Tongeren (GL)
Opstelten (minister veiligheid en justitie) (VVD), Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en milieu) (CDA)
24 augustus 2012 - 11 september 2012
Een oneerlijk speelveld REACH
René Leegte (VVD)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en milieu) (CDA)
23 augustus 2012 - 24 september 2012
De commissie-Alders inzake selectiviteit op Schiphol
Attje Kuiken (PvdA)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en milieu) (CDA)
15 augustus 2012 - 4 oktober 2012
Het verbod op chemische onkruidbestrijdingsmethoden
Johan Houwers (VVD), Helma Lodders (VVD)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en milieu) (CDA), Henk Bleker (staatssecretaris economische zaken) (CDA)
13 augustus 2012 - 10 september 2012
Compensatie van passagiers met grote vertraging door vliegtuigmaatschappijen
Lea Bouwmeester (PvdA)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA), Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en milieu) (CDA)