Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

658 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
4 augustus 2011 - 25 oktober 2011
Het verheerlijken van terrorisme door de Palestijnse Autoriteit
Raymond de Roon (PVV), Kees van der Staaij (SGP), Joël Voordewind (CU)
4 augustus 2011 - 14 oktober 2011
De arrestatie van de Chinese huiskerkleider Shi Enhao
Joël Voordewind (CU), Kees van der Staaij (SGP)
29 juli 2011 - 10 oktober 2011
Het terugdraaien van het besluit om de tegoeden van IHH-Nederland te bevriezen
Joël Voordewind (CU), Raymond de Roon (PVV), Kees van der Staaij (SGP)
13 juli 2011 - 30 augustus 2011
Het lot van de Iraakse familie Karim naar aanleiding van een uitzending van VARA Uitgesproken
Hans Spekman (PvdA), Tofik Dibi (GL), Joël Voordewind (CU)
6 juli 2011 - 12 september 2011
De dreigende doodstraf voor de Iraanse predikant Yoesef Nadarkhani
Kees van der Staaij (SGP), Joël Voordewind (CU)
30 juni 2011 - 8 juli 2011
Het mogelijke negatieve advies van de Nederlandse Politiebond inzake de missie in Afghanistan
Joël Voordewind (CU), Mariko Peters (GL)
30 juni 2011 - 12 juli 2011
Criminele bendes in Kunduz
Mariko Peters (GL), Joël Voordewind (CU)
22 juni 2011 - 26 juli 2011
De eigenstandige positie van Taiwan
Harry van Bommel , Wim Kortenoeven (PVV), Kees van der Staaij (SGP), Joël Voordewind (CU)
21 juni 2011 - 20 juli 2011
De nieuwe Gaza-flottielje
Han ten Broeke (VVD), Joël Voordewind (CU), Kees van der Staaij (SGP), Raymond de Roon (PVV)
20 juni 2011 - 29 augustus 2011
De berichten dat er geen sprake zou zijn geweest van gedwongen uitzetting van Iraanse asielzoeker die zelfmoord pleegde
Sharon Gesthuizen (GL), Hans Spekman (PvdA), Gerard Schouw (D66), Joël Voordewind (CU), Tofik Dibi (GL)
16 juni 2011 - 8 juli 2011
Boycot van de Durban III Conferentie
Joël Voordewind (CU), Kees van der Staaij (SGP)
8 juni 2011 - 6 juli 2011
De dreigende sluiting van recreatiepark "OASE Hoenderloo" dat grenst aan Schietkamp Harskamp
Raymond Knops (CDA), Joël Voordewind (CU), Han ten Broeke (VVD)
7 juni 2011 - 14 september 2011
Steun van de gemeente Vlaardingen aan initiatiefnemers Gazavloot
Kees van der Staaij (SGP), Joël Voordewind (CU), Raymond de Roon (PVV)
31 mei 2011 - 27 juni 2011
De uitspraken van de minister in het programma TROS Kamerbreed en over de uitspraken van de staatssecretaris in het programma Spijker met koppen over Paleis Soestdijk en het Nationaal Historisch Museum (NHM)
Joël Voordewind (CU)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
18 mei 2011 - 12 juli 2011
De toenemende christenvervolging in China
Kees van der Staaij (SGP), Joël Voordewind (CU), Wim Kortenoeven (PVV)
18 mei 2011 - 15 juni 2011
Nederlandse betrokkenheid bij de nieuwe Gaza-flottielje
Joël Voordewind (CU), Raymond de Roon (PVV), Kees van der Staaij (SGP)
16 mei 2011 - 21 juni 2011
De bewering dat in Afghanistan producten met kinder- en slavenarbeid worden gebruikt in NAVO-projecten
Harry van Bommel , Sjoera Dikkers (PvdA), Joël Voordewind (CU), Mariko Peters (GL)
12 mei 2011 - 22 juli 2011
Mensenrechtenschendingen in de elektronicasector
Bruno Braakhuis (GL), Joël Voordewind (CU), Cynthia Ortega-Martijn (CU)
11 mei 2011 - 20 juni 2011
Het bericht dat het kabinet de groei van het aantal zorgleerlingen sterk heeft overdreven
Joël Voordewind (CU)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
11 mei 2011 - 26 juli 2011
Het geweld over het geweld tegen christenen in Egypte
Kees van der Staaij (SGP), Joël Voordewind (CU)