Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

427 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
16 april 2015 - 13 mei 2015
De oorzaak en consequenties van het neerstorten van een ScanEagle
Gerard Schouw (D66), Wassila Hachchi (D66)
Jeanine Hennis-Plasschaert (minister defensie) (VVD), Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD)
16 april 2015 - 11 mei 2015
Het bericht dat de JSF faalt bij luchtsteun
Jasper van Dijk
Jeanine Hennis-Plasschaert (minister defensie) (VVD)
9 april 2015 - 1 april 2015
Het bericht dat twee voormalig medewerkers van de MIVD worden doorbetaald tot hun pensioen en zijn bevorderd
Wassila Hachchi (D66)
Jeanine Hennis-Plasschaert (minister defensie) (VVD)
7 april 2015 - 15 april 2015
Islamitische militairen die door loyaliteitsproblemen niet geschikt zijn voor de Nederlandse krijgsmacht
Raymond de Roon (PVV), Machiel de Graaf (PVV)
Jeanine Hennis-Plasschaert (minister defensie) (VVD)
3 april 2015 - 23 april 2015
Minder criminaliteit door militairen op straat
Raymond de Roon (PVV), Lilian Helder (PVV)
Jeanine Hennis-Plasschaert (minister defensie) (VVD), Ard van der Steur (minister justitie en veiligheid) (VVD)
27 maart 2015 - 28 april 2015
Het artikel ‘Nederland knooppunt wapensmokkel’
Foort van Oosten (VVD)
Jeanine Hennis-Plasschaert (minister defensie) (VVD), Bert Koenders (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
18 maart 2015 - 7 april 2015
Containers met stenen
Jasper van Dijk , Harry van Bommel
Jeanine Hennis-Plasschaert (minister defensie) (VVD)
18 maart 2015 - 3 april 2015
De dreigende situatie in Venezuela
Louis Bontes (GrBvK), Joram van Klaveren (GrBvK)
Jeanine Hennis-Plasschaert (minister defensie) (VVD)
18 maart 2015 - 7 april 2015
De diefstal van tenten, F-16 onderdelen en heftrucks
Raymond Knops (CDA)
Jeanine Hennis-Plasschaert (minister defensie) (VVD)
18 maart 2015 - 7 april 2015
Containers met stenen uit Afghanistan
Wassila Hachchi (D66)
Jeanine Hennis-Plasschaert (minister defensie) (VVD)
18 maart 2015 - 16 april 2015
Het bericht dat de NAVO België adviseert om fregatten van de hand te doen
Wassila Hachchi (D66)
Jeanine Hennis-Plasschaert (minister defensie) (VVD)
12 maart 2015 - 10 april 2015
De resultaten van de economische missie naar Abu Dhabi en wapenhandel met Saudi-Arabië
Jasper van Dijk
Jeanine Hennis-Plasschaert (minister defensie) (VVD), Lilianne Ploumen (minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (PvdA)
6 maart 2015 - 23 maart 2015
Het bericht dat er recentelijk nog onveilig is gewerkt met chroom-6
Wassila Hachchi (D66), Jasper van Dijk
Jeanine Hennis-Plasschaert (minister defensie) (VVD)
3 maart 2015 - 25 maart 2015
Beschimmelde marine kazerne
Raymond de Roon (PVV)
Jeanine Hennis-Plasschaert (minister defensie) (VVD)
25 februari 2015 - 20 maart 2015
Het aan de grond houden van Duitse NH90 helikopters door toedoen van technische gebreken
Wassila Hachchi (D66)
Jeanine Hennis-Plasschaert (minister defensie) (VVD)
23 februari 2015 - 20 maart 2015
De aanschaf van Chinese ‘Patriots’ door Turkije
Raymond Knops (CDA)
Bert Koenders (minister buitenlandse zaken) (PvdA), Jeanine Hennis-Plasschaert (minister defensie) (VVD)
17 februari 2015 - 26 maart 2015
De aanwezigheid van voormalig secretaris-generaal en van een zedenmisdrijf verdachte Joris Demmink bij de nieuwjaarsborrel van de Commandant Koninklijke Marechaussee
Louis Bontes (GrBvK)
Jeanine Hennis-Plasschaert (minister defensie) (VVD), Opstelten (VVD)
13 februari 2015 - 6 maart 2015
De mogelijke bewapening van Nederlandse onbemande vliegtuigen (drones)
Jasper van Dijk
Jeanine Hennis-Plasschaert (minister defensie) (VVD)
12 februari 2015 - 9 maart 2015
Het bericht dat de krijgsmacht niet klaar is voor een situatie van oorlogsdreiging
Joram van Klaveren (GrBvK), Louis Bontes (GrBvK)
Jeanine Hennis-Plasschaert (minister defensie) (VVD)
5 februari 2015 - 3 maart 2015
Het bericht ‘Hulp aan gewonde oud-militair die met Koerden vocht tegen ISIS’
Mona Keijzer (CDA), Raymond Knops (CDA)
Jeanine Hennis-Plasschaert (minister defensie) (VVD), Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD), Bert Koenders (minister buitenlandse zaken) (PvdA)