Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

223 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
17 juni 2011 - 5 juli 2011
Het bericht dat slechts de helft van de slachtoffers van mensenhandel aangifte doet
Khadija Arib (PvdA)
16 juni 2011 - 29 juni 2011
De invloed van leefstijlinterventies op het terugdringen van babysterfte
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
7 juni 2011 - 27 juni 2011
Het bericht dat tolken bij artsenbezoek niet meer worden vergoed
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
7 juni 2011 - 22 juli 2011
Toenemend geweld bij demonstraties in Marokko
Frans Timmermans (PvdA), Khadija Arib (PvdA)
6 juni 2011 - 27 juli 2011
Een resistente bacterie in het Maasstad Ziekenhuis
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
30 mei 2011 - 22 juni 2011
Het bericht dat wie eerlijk is over hiv een baan kan vergeten
Khadija Arib (PvdA), Sjoera Dikkers (PvdA)
Paul de Krom (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
26 mei 2011 - 9 september 2011
De arrestatie van een vrouw in Saoedi-Arabië omdat zij achter het stuur van een auto zat
Frans Timmermans (PvdA), Khadija Arib (PvdA)
26 mei 2011 - 20 juni 2011
Het bericht dat Amsterdam meer middelen wil voor de aanpak van mensenhandel
Khadija Arib (PvdA)
23 mei 2011 - 15 juni 2011
Toegenomen gebitsverwaarlozing onder peuters en kleuters
Khadija Arib (PvdA), Attje Kuiken (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
19 mei 2011 - 23 juni 2011
Gevangenschap van de broer van een Armeense oppositiepolitica
Khadija Arib (PvdA), Pieter Omtzigt (CDA)
10 mei 2011 - 24 mei 2011
De hogere babysterfte in drie Amsterdamse stadsdelen
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
10 mei 2011 - 27 mei 2011
De toenemende besmetting van voedsel met ESBL en het gevaar voor de volksgezondheid
Khadija Arib (PvdA)
3 mei 2011 - 24 mei 2011
Een mobiel alarmsysteem voor slachtoffers van huiselijk geweld
Khadija Arib (PvdA)
28 april 2011 - 25 juli 2011
Nazorg van misbruik in de Rooms-katholieke kerk
Khadija Arib (PvdA), Sharon Gesthuizen (GL), Tofik Dibi (GL)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
22 april 2011 - 28 april 2011
Een misbruikschandaal dat Nederland in de doofpot zou hebben gestopt
Khadija Arib (PvdA)
15 april 2011 - 7 juni 2011
Psychische problemen onder asielzoekers en de vergoeding van antidepressiva
Khadija Arib (PvdA), Hans Spekman (PvdA)
13 april 2011 - 12 mei 2011
Preventief opleggen van huisverboden
Khadija Arib (PvdA)
4 april 2011 - 11 mei 2011
Het verbieden van een rechtspersoon die zich bezighoudt met pedoseksualiteit en waarvan een bestuurder schuldig is aan kinderporno
Khadija Arib (PvdA)
24 maart 2011 - 21 april 2011
Het bericht 'Schaf verbod op betalen eicel af'
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
24 maart 2011 - 11 mei 2011
Illegale handel in antibiotica
Khadija Arib (PvdA), Tjeerd van Dekken (PvdA)