Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

205 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
21 september 2011 - 11 november 2011
Het bericht TNT baas krijgt 2,6 miljoen
Jhim van Bemmel (PVV)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
31 augustus 2011 - 13 september 2011
De beveiliging van Digi-D en overheidswebsites
Kees Verhoeven (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
17 augustus 2011 - 26 september 2011
Het artikel “Bestuur en administratie bij Defensie niet op orde”
André Bosman (VVD), Han ten Broeke (VVD)
16 augustus 2011 - 9 september 2011
De Eindrapportage Spelregels Interbestuurlijke Informatie
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
8 juli 2011 - 22 juli 2011
De informatie over grote ICT projecten bij het Rijk
Pierre Heijnen (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
6 juli 2011 - 22 juli 2011
De kosten van het nieuwe rijkslogo
Ronald van Raak (SP)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 juni 2011 - 7 juli 2011
Het op voorraad bouwen van de Rijksgebouwendienst
Jacques Monasch (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
25 mei 2011 - 21 juni 2011
De verwevenheid van hulpclubs en het ministerie van Buitenlandse Zaken
Johan Driessen (PVV)
16 mei 2011 - 30 juni 2011
Workshops sociale media georganiseerd door Syntens
Afke Schaart (VVD)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
10 mei 2011 - 9 juni 2011
Het wegjagen van jong talent bij de overheid
Wassila Hachchi (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
21 april 2011 - 9 juni 2011
De Regeling uitkering substantieel bezwarende functies
Brigitte van der Burg (VVD)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
12 april 2011 - 6 juli 2011
Inkoop van duurzaam hout
Liesbeth van Tongeren (GL)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA), Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en milieu) (CDA)
8 april 2011 - 26 mei 2011
De rechtsbescherming van ambtenaren
Pierre Heijnen (PvdA), Mariëtte Hamer (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 april 2011 - 3 mei 2011
Het bericht dat het ministerie van Economische Zaken, Landbouw en Innovatie een dag per week alleen een vegetarische lunch aanbiedt
Karen Gerbrands (PVV)
7 april 2011 - 23 mei 2011
De berichten over de kosten van openingsfeestjes
Ineke van Gent (GL)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
4 maart 2011 - 31 maart 2011
Het gebruik van het burgerservicenummer
Ger Koopmans (CDA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
28 februari 2011 - 13 april 2011
Het personeelsbeleid op het ministerie van Buitenlandse Zaken
Wassila Hachchi (D66), Alexander Pechtold (D66)
24 februari 2011 - 31 maart 2011
Gevolgen voor de werkgelegenheid door centralisatie overheidsdiensten
André Bosman (VVD), Betty de Boer (VVD), Karin Straus (VVD), Jeanine Hennis-Plasschaert (VVD)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
22 februari 2011 - 14 maart 2011
Het aanstaande bankroet van de Hoge Selheidslijn (HSL) en de gevolgen hiervan voor de staatskas
Kees Verhoeven (D66)
14 februari 2011 - 7 maart 2011
Bezuinigingen bij het Rijk
Pierre Heijnen (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)