Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

1560 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
29 april 2011 - 24 mei 2011
Strenger beleid voor doktersbezoek
Sadet Karabulut
Paul de Krom (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
29 april 2011 - 1 juni 2011
De groei van payrolling
Mariëtte Hamer (PvdA)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
26 april 2011 - 9 juni 2011
Het bestaan van onverzekerde en niet verzekerbare risico’s uit het verleden voor werkgevers
Ard van der Steur (VVD), Erik Ziengs (VVD)
22 april 2011 - 27 april 2011
Het oproepen voor keuringen van voormalig werknemers, die een WGA 35-80% hebben
Pieter Omtzigt (CDA), Paul Ulenbelt , Roos Vermeij (PvdA), Léon de Jong (PVV), Matthijs Huizing (VVD)
Paul de Krom (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
22 april 2011 - 19 mei 2011
De situatie bij de Viva zorggroep
Renske Leijten
22 april 2011 - 23 mei 2011
Dreigend massaontslag bij KPN
Jhim van Bemmel (PVV)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
21 april 2011 - 9 juni 2011
De Regeling uitkering substantieel bezwarende functies
Brigitte van der Burg (VVD)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
20 april 2011 - 17 mei 2011
Het bericht 'Bonus voor uitkeringsgerechtigde die baan vindt'
Léon de Jong (PVV)
Paul de Krom (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
19 april 2011 - 17 mei 2011
Administratieve lasten/handelingen voor burgers
Mirjam Sterk (CDA)
Paul de Krom (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
12 april 2011 - 23 juni 2011
Het bericht 'Verboden arbeid soms gewoon toegestaan'
Ino van den Besselaar (PVV)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
8 april 2011 - 26 mei 2011
De rechtsbescherming van ambtenaren
Pierre Heijnen (PvdA), Mariëtte Hamer (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
8 april 2011 - 21 april 2011
Roemeense seizoensarbeiders in West-Brabant
Malik Azmani (VVD)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
8 april 2011 - 27 april 2011
Kinderarbeid en onderbetaling van volwassenen bij cacao- en hazelnootproductie
Joël Voordewind (CU), Sharon Gesthuizen (GL), Elbert Dijkgraaf (SGP), Esther Ouwehand (PvdD), Sjoera Dikkers (PvdA), Liesbeth van Tongeren (GL)
5 april 2011 - 2 mei 2011
Buitenlandse werknemers bij RWE
Tjeerd van Dekken (PvdA), Paul Ulenbelt , Hans Spekman (PvdA)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
29 maart 2011 - 18 april 2011
Uitbuiting van onder andere Saoedi-Arabisch diplomatenpersoneel in Nederland
Raymond de Roon (PVV)
18 maart 2011 - 18 april 2011
De onderbetaling van ambassadepersoneel
Frans Timmermans (PvdA), Roos Vermeij (PvdA)
18 maart 2011 - 6 april 2011
Juridisch advies landsadvocaat over pensioenakkoord
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
18 maart 2011 - 25 maart 2011
Het bericht dat Assen de Johan Willem Friso kazerne gaat verliezen
Agnes Wolbert (PvdA)
15 maart 2011 - 6 april 2011
Het bericht dat de Pantar-busjes blijven rijden
Paul Ulenbelt
Paul de Krom (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
15 maart 2011 - 4 april 2011
Machtsmisbruik, intimidatie en falende leiding bij de sociale werkplaats Pauw Bedrijven in Nieuwegein/IJsselstein
Cynthia Ortega-Martijn (CU), Paul Ulenbelt , Jesse Klaver (GL), Mariëtte Hamer (PvdA)
Paul de Krom (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)