Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

1511 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
13 januari 2011 - 26 januari 2011
De begroting van Curaçao en Sint Maarten
André Bosman (VVD)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
12 januari 2011 - 18 februari 2011
De inhuur van externen
Ronald van Raak (SP)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
12 januari 2011 - 1 februari 2011
Prestatieloon voor gemeenteambtenaren
Ronald van Raak (SP)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
5 januari 2011 - 8 maart 2011
Burgemeesters die stoppen vanwege de FPU
Roos Vermeij (PvdA), Pierre Heijnen (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
4 januari 2011 - 17 februari 2011
Het stopzetten van tenders
Arie Slob (CU), Cynthia Ortega-Martijn (CU)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
22 december 2010 - 1 februari 2011
Accountantscontrole bij gemeenten
Ger Koopmans (CDA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
22 december 2010 - 8 februari 2011
De registratie van een tweede nationaliteit in de Gemeentelijke Basisadministratie (GBA)
Jeanine Hennis-Plasschaert (VVD), Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
21 december 2010 - 1 februari 2011
Accountantsdiensten bij gemeenten
Pierre Heijnen (PvdA), Ed Groot (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
21 december 2010 - 14 februari 2011
De administratieve lasten van commercieel getinte Wob-verzoeken
Pierre Heijnen (PvdA), Attje Kuiken (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
20 december 2010 - 21 januari 2011
De mislukte onderhandelingen van de schoonmakers en DUO en de Belastingdienst in Groningen
Sadet Karabulut (SP), Jesse Klaver (GL)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
16 december 2010 - 27 december 2010
De toegankelijkheid van overheidswebsites
Pierre Heijnen (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
14 december 2010 - 9 februari 2011
De bezoldiging van de Raad van Bestuur en de Raad van Toezicht bij Staatsbosbeheer
Henk van Gerven (SP)
13 december 2010 - 23 december 2010
Arekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking bezuinigingen op decentrale overheden
Alexander Pechtold (D66), Emile Roemer (SP), Job Cohen (PvdA), Marianne Thieme (PvdD), Femke Halsema (GL), André Rouvoet (CU)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
13 december 2010 - 6 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot de opschaling van het provinciaal bestuur in de Randstad
Alexander Pechtold (D66), Job Cohen (PvdA), Emile Roemer (SP), Femke Halsema (GL), Marianne Thieme (PvdD), André Rouvoet (CU)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
13 december 2010 - 6 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen over bezuinigingen op de rijksdienst
Kees van der Staaij (SGP), André Rouvoet (CU), Femke Halsema (GL), Job Cohen (PvdA), Marianne Thieme (PvdD), Alexander Pechtold (D66), Emile Roemer (SP)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
13 december 2010 - 24 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot de vermindering van het aantal politieke ambtsdragers
André Rouvoet (CU), Femke Halsema (GL), Job Cohen (PvdA), Alexander Pechtold (D66), Marianne Thieme (PvdD), Emile Roemer (SP)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 december 2010 - 22 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 december 2010 - 22 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 december 2010 - 22 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 december 2010 - 22 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)