Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

223 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
24 april 2012 - 12 juni 2012
Illegale besnijdenissen in Engeland
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD), Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
16 april 2012 - 31 mei 2012
Schizofrenie bij Marokkaanse jongeren en het taboe dat daarop rust
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
3 april 2012 - 23 april 2012
Illegale prostitutie in massagesalons
Khadija Arib (PvdA)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
23 maart 2012 - 3 april 2012
Een mogelijk verband tussen de sterftepiek in het katholieke jongensinternaat huize St. Joseph in Heel en castraties aldaar
Khadija Arib (PvdA)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
20 maart 2012 - 1 mei 2012
De zorg voor kwetsbare vrouwen met psychosociale en psychiatrische problematiek, rond zwangerschap en geboorte
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
19 maart 2012 - 23 april 2012
De zelfmoord van het 16-jarige Marokkaanse meisje Amina Filali
Frans Timmermans (PvdA), Khadija Arib (PvdA)
Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD), Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
16 maart 2012 - 13 april 2012
De ernstig zieke Chinese asielzoeker die uit vreemdelingenbewaring is geplaatst
Diederik Samsom (PvdA), Khadija Arib (PvdA)
Leers , Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
16 maart 2012 - 28 maart 2012
Borstimplantaten
Khadija Arib (PvdA), Pia Dijkstra (D66), Henk van Gerven , Linda Voortman (GL), Esmé Wiegman-van Meppelen Scheppink (CU), Esther Ouwehand (PvdD)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
15 maart 2012 - 17 april 2012
Het niet melden van een niet-natuurlijke dood
Khadija Arib (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
14 maart 2012 - 3 april 2012
Ongeregeldheden in Noord-Marokko
Khadija Arib (PvdA), Frans Timmermans (PvdA), Ahmed Marcouch (PvdA)
Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD)
2 maart 2012 - 26 maart 2012
Het bericht dat slachtoffers van seksueel misbruik binnen katholieke instellingen veel langer moeten wachten op een schadevergoeding dan voorzien
Khadija Arib (PvdA)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
29 februari 2012 - 22 maart 2012
Het gebrek aan toezicht op escortbedrijven
Khadija Arib (PvdA)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
23 februari 2012 - 6 april 2012
Het bericht dat de fiscus belasting heft over smartengeld van slachtoffers uit de Tweede Wereldoorlog en mogelijk ook over vergoedingen voor slachtoffers van seksueel misbruik binnen de r.k. kerk
Khadija Arib (PvdA), Ed Groot (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD), Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
23 februari 2012 - 6 april 2012
Slachtoffers van seksueel misbruik
Khadija Arib (PvdA)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
20 februari 2012 - 23 april 2012
Politieprioriteiten in Twente
Ahmed Marcouch (PvdA), Khadija Arib (PvdA)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
16 februari 2012 - 4 april 2012
Het bericht dat de anonieme Tor-netwerk een speeltuin is voor pedoseksuelen en dat de politie en justitie het nakijken hebben
Khadija Arib (PvdA)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
16 februari 2012 - 3 april 2012
Seksueel misbruik in orthodox-protestantse kring
Khadija Arib (PvdA)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
14 februari 2012 - 1 maart 2012
Het ontduiken van de afspraken in het Convenant Overgewicht
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
9 februari 2012 - 29 februari 2012
De lobby van de sigarettenindustrie
Khadija Arib (PvdA), Lea Bouwmeester (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
8 februari 2012 - 13 april 2012
De besmetting van een ex-AMV-er met hepatitis B, direct na verblijf in het detentiecentrum in Rotterdam
Khadija Arib (PvdA), Diederik Samsom (PvdA)
Leers , Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)