Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

273 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
19 oktober 2015 - 1 december 2015
Intensieve kindzorg
Vera Bergkamp (D66)
Martin van Rijn (staatssecretaris volksgezondheid, welzijn en sport) (PvdA)
9 oktober 2015 - 11 november 2015
Jonge ouder te weinig toegerust
Joël Voordewind (CU)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Martin van Rijn (staatssecretaris volksgezondheid, welzijn en sport) (PvdA)
2 oktober 2015 - 6 november 2015
Camerabeelden kunnen in het kader van het vier-ogen-principe in de kinderopvang door iedereen ingezien worden
Tjitske Siderius (SP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
20 mei 2015 - 9 juni 2015
De reportage ’Rust rond de wieg’
Keklik Yücel (PvdA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
23 februari 2015 - 9 maart 2015
Het nieuwe meetinstrument van de GGD dat de kwaliteit van de kinderopvang moet gaan meten
Pieter Heerma (CDA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
12 februari 2015
Het bericht ‘Zonder hulp belanden we in een doos bij CS’
Pieter Heerma (CDA)
20 januari 2015 - 10 februari 2015
De begeleiding van pleegouders in de Jeugdwet
Tjitske Siderius (SP)
Martin van Rijn (staatssecretaris volksgezondheid, welzijn en sport) (PvdA)
24 december 2014 - 23 april 2015
Het wetsvoorstel "Hervorming Kindregelingen” waarin het woord alimentatie in de memorie van toelichting slechts een keer voorkwam en wel in de artikelsgewijze toelichting
Pieter Heerma (CDA), Pieter Omtzigt (CDA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Opstelten (VVD)
19 december 2014 - 26 januari 2015
Het bericht dat de rechter opnieuw heeft bepaald dat het korten van kinderbijslag onwettig is
Selçuk Öztürk , Tunahan Kuzu (GrKÖ)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Bert Koenders (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
12 december 2014 - 21 januari 2015
De vergrote kans op buikgriep bij kinderdagverblijven
Keklik Yücel (PvdA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
24 november 2014 - 11 december 2014
De gevolgen van de wet hervorming kindregelingen voor de hoogte van de te betalen kinderalimentatie
Jeroen Recourt (PvdA), Ard van der Steur (VVD)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
25 augustus 2014 - 18 september 2014
Achterstallige vergoedingen en declaraties van werknemers van kinderdagopvangorganisatie Estro
Tjitske Siderius (SP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
19 augustus 2014 - 18 september 2014
Bonussen voor de top van Estro kort voor het faillissement en de geheime overname van Estro
Tjitske Siderius (SP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
18 augustus 2014 - 18 september 2014
De bonussen van de top van Estro kinderopvang
Keklik Yücel (PvdA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
30 juli 2014 - 16 september 2014
Teveel uitgekeerde kinderopvangtoeslag
Tjitske Siderius (SP), Bram van Ojik (GL)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
28 juli 2014 - 8 september 2014
De doorstart van het kinderdagverblijf Estro
Pieter Heerma (CDA), Peter Oskam (CDA)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
17 juli 2014 - 2 september 2014
Diabeteshandelingen op het kinderdagverblijf
Tjitske Siderius (SP), Keklik Yücel (PvdA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
17 juli 2014 - 15 augustus 2014
Het niet-uitvoeren van verplichte inspecties bij kinderopvang
Ockje Tellegen (VVD)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
17 juli 2014 - 16 september 2014
De teruggave van kinderopvangtoeslag in 2012
Tjitske Siderius (SP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
8 juli 2014 - 2 september 2014
Het bericht dat er gigantische onrust heerst onder alleenstaande ouders met een bijstandsuitkering vanwege fors inkomensverlies in 2015
Sadet Karabulut (SP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Jetta Klijnsma (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)