Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

518 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
21 maart 2017 - 11 april 2017
De voorgestelde versobering van opvang van asielzoekers in Griekenland
Sjoerd Sjoerdsma (D66), Sharon Gesthuizen (SP), Joël Voordewind (CU), Linda Voortman (GL)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
6 maart 2017 - 29 maart 2017
Het vragen naar de geaardheid van asielzoekers door het Centraal Orgaan opvang Asielzoekers (COA)
Sharon Gesthuizen (SP)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
3 maart 2017 - 22 maart 2017
De motie inzake de Regeling langdurig verblijvende kinderen
Sharon Gesthuizen (SP), Linda Voortman (GL), Sjoerd Sjoerdsma (D66), Joël Voordewind (CU)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
2 maart 2017 - 24 maart 2017
De 9e rapportage van de Europese Commissie over relocatie en hervestiging van vluchtelingen
Sharon Gesthuizen (SP), Sjoerd Sjoerdsma (D66), Joël Voordewind (CU), Linda Voortman (GL)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
27 februari 2017 - 31 maart 2017
De gang van zaken in de nasleep van de moord op drie vrouwen in Parijs
Harry van Bommel (SP), Sharon Gesthuizen (SP)
Bert Koenders (minister buitenlandse zaken) (PvdA), Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA), Stef Blok (minister zonder portefeuille binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties, minister veiligheid en justitie) (VVD)
23 februari 2017 - 22 maart 2017
Het terugsturen van kinderen naar Afghanistan
Sharon Gesthuizen (SP)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
3 februari 2017 - 28 maart 2017
Subsidieverlening aan organisaties voor slachtoffers van seksueel misbruik in de kerk
Sharon Gesthuizen (SP)
Stef Blok (minister zonder portefeuille binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties, minister veiligheid en justitie) (VVD), Martin van Rijn (staatssecretaris volksgezondheid, welzijn en sport) (PvdA)
27 januari 2017 - 23 februari 2017
Het illegaal de grens overzetten van migranten naar Servië
Sharon Gesthuizen (SP), Sjoerd Sjoerdsma (D66), Linda Voortman (GL), Joël Voordewind (CU)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
23 januari 2017 - 28 februari 2017
Het bericht dat de UNHCR gehinderd wordt door Turkije in de monitoring van de vluchtelingendeal
Joël Voordewind (CU), Sharon Gesthuizen (SP)
Bert Koenders (minister buitenlandse zaken) (PvdA), Klaas Dijkhoff (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
20 januari 2017 - 10 februari 2017
Het terugsturen van kinderen naar Afghanistan
Sharon Gesthuizen (SP)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
13 januari 2017 - 27 februari 2017
De locatie Zeewolde voor de middengolfzender
Sharon Gesthuizen (SP), Agnes Mulder (CDA), Astrid Oosenbrug (PvdA), Eppo Bruins (CU)
Henk Kamp (minister economische zaken) (VVD)
12 januari 2017 - 3 februari 2017
De overname van PostNL-loketten door DHL en Sandd
Sharon Gesthuizen (SP)
Henk Kamp (minister economische zaken) (VVD)
11 januari 2017 - 2 februari 2017
Het bericht dat burgemeesters af willen van kansloze asielzoekers
Sharon Gesthuizen (SP)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
4 januari 2017 - 13 februari 2017
Russische hackers die gebruikmaken van Nederlandse server
Sharon Gesthuizen (SP), Ronald van Raak (SP)
Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA), Ard van der Steur (VVD)
13 december 2016 - 27 januari 2017
Eritrese ambassades
Sharon Gesthuizen (SP)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
6 december 2016 - 25 januari 2017
Alleenstaande minderjarig vreemdelingen die slachtoffer worden van mensenhandel en uitbuiting
Nine Kooiman (SP), Sharon Gesthuizen (SP)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
6 december 2016 - 12 januari 2017
Staatloosheid
Sharon Gesthuizen (SP)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
25 november 2016 - 1 maart 2017
De mate waarin Nederlandse verzekeraars zich inzetten voor toegang van mensen in arme landen tot medicijnen
Eric Smaling (SP), Arnold Merkies (SP), Sharon Gesthuizen (SP)
Jeroen Dijsselbloem (minister financiën) (PvdA), Lilianne Ploumen (minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (PvdA)
14 november 2016 - 7 december 2016
Uitlevering van verdachten aan Rwanda
Kees van der Staaij (SGP), Jeroen Recourt (PvdA), Joël Voordewind (CU), Marianne Thieme (PvdD), Sjoerd Sjoerdsma (D66), Linda Voortman (GL), Sharon Gesthuizen (SP)
Ard van der Steur (minister veiligheid en justitie) (VVD)
10 november 2016 - 29 november 2016
De zeer hoge uitkering aan de topman van NXP bij de verkoop van het bedrijf
Sharon Gesthuizen (SP), Kees Verhoeven (D66)
Jeroen Dijsselbloem (minister financiën) (PvdA), Henk Kamp (minister economische zaken) (VVD), Ard van der Steur (minister veiligheid en justitie) (VVD)