Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

676 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
19 mei 2010 - 16 juni 2010
De executie van sergeant Meijer op 12 mei 1940
Remi Poppe (SP)
11 mei 2010 - 14 juni 2010
AWACS-vliegtuigen die aan de grond blijven wegens roestvorming
Ineke van Gent (GL)
7 mei 2010 - 14 juni 2010
AWACS-vliegtuigen die aan de grond blijven wegens roestvorming
Helma Neppérus (VVD)
7 mei 2010 - 14 juni 2010
AWACS-toestellen
Helma Neppérus (VVD)
27 april 2010 - 29 juni 2010
Uitlatingen van de voormalige minister van Buitenlandse Zaken De Hoop Scheffer over het onderzoek naar de steun aan de oorlog in Irak
Harry van Bommel (SP)
Jan Peter Balkenende (minister-president ) (CDA)
23 april 2010
De kwetsbaarheid van het rupsvoertuig Viking
Han ten Broeke (VVD)
22 april 2010
De nieuwe Israëlische miitaire verordening gericht op Palestijnse infiltranten
Mariko Peters (GL)
21 april 2010 - 27 mei 2010
Mogelijke levering van Scud-raketten door Syrië aan de terroristische Hezbollah-beweging in Libanon
Kees van der Staaij (SGP)
Maxime Verhagen (minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (CDA)
20 april 2010 - 27 mei 2010
Het bericht dat Syrië aan Hezbollah Scudraketten verstrekt
Atzo Nicolaï (VVD)
Maxime Verhagen (minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (CDA)
16 april 2010 - 3 mei 2010
Het ontbreken van een helikopter aan boord van de Hr. Ms. Johan de Witt bij de operatie Atalanta
Han ten Broeke (VVD)
16 april 2010 - 3 juni 2010
Het uitgeven van miljoenen euro's aan hotelkamers door tekort aan slaapplaatsen op Gilze-Rijen
Krista van Velzen (SP)
15 april 2010 - 17 mei 2010
De islamisering van de Nederlandse krijgsmacht
Hero Brinkman (PVV), Sietse Fritsma (PVV)
12 april 2010 - 15 juni 2010
De rol van Nederlandse militairen bij een actie op 7 augustus 2002
Ton Heerts (PvdA), Angelien Eijsink (PvdA), Mariko Peters (GL)
8 april 2010 - 18 mei 2010
Poms sites
Raymond Knops (CDA), Ine Aasted-Madsen (CDA)
7 april 2010 - 29 april 2010
De raketbeschietingen op Israël vanuit Gaza
Kees van der Staaij (SGP)
Maxime Verhagen (minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (CDA)
7 april 2010 - 26 april 2010
Huidige nucleaire activiteiten van Iran o.a. naar aanleiding van een brief van de minister van Buitenlandse Zaken d.d. 24 maart 2010
Harry van Bommel (SP)
Maxime Verhagen (minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (CDA)