Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

720 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
3 januari 2012 - 24 januari 2012
Het tekort aan (crisis)pleeggezinnen
Nine Kooiman (SP)
van Veldhuijzen Zanten-Hyllner
23 december 2011 - 19 januari 2012
Het bericht dat De Jutters logeerhuizen moet sluiten
Renske Leijten (SP), Nine Kooiman (SP)
21 december 2011 - 6 maart 2012
Criminele jeugd die in Utecht vrij spel heeft
Ahmed Marcouch (PvdA)
20 december 2011 - 16 februari 2012
Levensgevaarlijke therapieën voor huilbaby's
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
20 december 2011 - 16 februari 2012
Het nieuwsbericht dat huilbaby’s worden blootgesteld aan levensgevaarlijke alternatieve therapieën van alternatieve therapeuten
Willie Dille (PVV)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
15 december 2011 - 3 februari 2012
Het bericht dat er in 2011 meer dan 1 miljoen ADHD voorschriften zijn
Willie Dille (PVV)
13 december 2011 - 31 januari 2012
Het bericht dat middelengebruik in de jeugdzorg en het speciaal onderwijs hoger is en op jongere leeftijd begint dan bij andere jongeren
Nine Kooiman (SP)
12 december 2011 - 21 februari 2012
Het recordaantal dakloze jongeren
Nine Kooiman (SP), Sadet Karabulut (SP)
12 december 2011 - 14 december 2011
Het bericht 'Grootschalige fraude met uitkeringsgeld jonggehandicapten
Malik Azmani (VVD)
Paul de Krom (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
12 december 2011 - 21 februari 2012
De forse toename van jongeren in de daklozenopvang
Lea Bouwmeester (PvdA)
6 december 2011 - 19 januari 2012
Het succes van de Opvoedpoli
Karen Gerbrands (PVV), Willie Dille (PVV)
2 december 2011 - 21 december 2011
Toenemend gebruik van de waterpijp met tabak
Lea Bouwmeester (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
2 december 2011 - 21 december 2011
Het bericht dat verscheidene gemeente de preventieve seksuele gezondheidszorg van jongeren staken
Pia Dijkstra (D66)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
29 november 2011 - 15 december 2011
Stopzetten richtlijn drang en dwang GGZ
Lea Bouwmeester (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
25 november 2011 - 9 december 2011
Alcoholmisbruik door jongeren
Lea Bouwmeester (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
25 november 2011 - 9 december 2011
Het bericht dat ‘Kinderen krijgen eerste drank vooral thuis’
Sabine Uitslag (CDA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
25 november 2011 - 27 december 2011
Het bericht dat forensisch-medisch onderzoek belangrijk is bij de aanpak van kindermishandeling
Nine Kooiman (SP)
21 november 2011 - 14 december 2011
Zelfmoorden onder Hindoestaanse, Turkse en Marokkaanse meisjes
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
17 november 2011 - 15 december 2011
De sluiting van Huize Alexandra
Magda Berndsen (D66)
15 november 2011 - 7 december 2011
Een dominee die kindermishandeling vergoelijkt
Khadija Arib (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)