Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

3244 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
4 januari 2011 - 2 februari 2011
Een bomaanslag op Kopten in Alexandrië
Harry van Bommel (SP)
31 december 2010 - 21 januari 2011
De nieuwste cijfers over vermoorde journalisten
Boris van der Ham (D66)
24 december 2010 - 7 februari 2011
Het financieren van Turkse anti-PVV propaganda door de Nederlandse regering
Wim Kortenoeven (PVV), Geert Wilders (PVV)
24 december 2010 - 1 februari 2011
Het bericht ‘Sjaak vlucht voor Poolse rechter’
Ard van der Steur (VVD)
24 december 2010 - 28 januari 2011
Internationale beleidsbeïnvloeding op het gebied van LHBT-emancipatie en LHBT-mensenrechten
Pia Dijkstra (D66), Alexander Pechtold (D66)
22 december 2010 - 11 januari 2011
Het Besluit vergoedingen rechtsbijstand 2000
Jeroen Recourt (PvdA), Hans Spekman (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
21 december 2010 - 9 februari 2011
Het in tegenspraak met eerdere toezeggingen op straat zetten van asielzoekers in vrieskou
Sharon Gesthuizen (SP)
21 december 2010 - 10 januari 2011
De verkiezingen in Belarus
Frans Timmermans (PvdA)
20 december 2010 - 21 januari 2011
Uitspraken van FIFA-baas Blatter over homo's in Quatar
Richard de Mos (PVV)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
17 december 2010 - 21 januari 2011
Uitspraken van de FIFA-voorzitter de heer Blatter, met betrekking tot homoseksuelen in Quatar
Pia Dijkstra (D66)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
17 december 2010 - 21 januari 2011
Het Europees Kaderbesluit wederzijdse erkenning op geldelijke sancties
Jeanine Hennis-Plasschaert (VVD)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
16 december 2010 - 25 januari 2011
Beperkingen door werkgevers aan het passief kiesrecht
Pierre Heijnen (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
15 december 2010 - 11 januari 2011
Populaire, maar ineffectieve gebiedsverboden
Tofik Dibi (GL)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
14 december 2010 - 28 januari 2011
De bestrijding van faillissementsfraude
Sharon Gesthuizen (SP)
14 december 2010 - 17 januari 2011
De Tsjechische homotest
Alexander Pechtold (D66)
13 december 2010 - 7 januari 2011
Een 'homotest' die de Tsjechische autoriteiten gebruiken bij asielzoekers die vanwege hun geaardheid in eigen land vervolgd worden
Ahmed Marcouch (PvdA), Frans Timmermans (PvdA), Nebahat Albayrak (PvdA)
13 december 2010 - 17 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot de aanscherping van het strafrecht
Emile Roemer (SP), Femke Halsema (GL), Kees van der Staaij (SGP), Job Cohen (PvdA), Alexander Pechtold (D66), Marianne Thieme (PvdD), André Rouvoet (CU)
10 december 2010 - 24 januari 2011
Het vrijlaten van een man die verdacht wordt van het mishandelen van een agente en een politiebrigadier
Ahmed Marcouch (PvdA)
10 december 2010 - 7 februari 2011
Moordenaars die vrijuit gaan door geldgebrek
Jeroen Recourt (PvdA)
10 december 2010 - 19 januari 2011
Particulieren die hun auto uitlenen en verliezen vanwege openstaande verkeersboetes van een ander
Jeroen Recourt (PvdA)