Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

1667 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
31 januari 2011 - 8 februari 2011
Een lijst met 'ongewenste kinderboeken'
Boris van der Ham (D66)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
31 januari 2011 - 4 maart 2011
De doorgifte van de programmering van BVN (Beste Vlaanderen en Nederland) in Zuid-Afrika
Martijn van Dam (PvdA)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
28 januari 2011 - 17 februari 2011
Het vrijgeven van de voetbal makelaarsmarkt en de gevolgen die dit heeft voor jonge talenten
Tjeerd van Dekken (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
28 januari 2011 - 14 maart 2011
Ontsnapte tijgers bij circus Belly Wien in Alphen aan den Rijn
Esther Ouwehand (PvdD)
28 januari 2011 - 23 maart 2011
Het artikel "Hufters op het veld harder straffen"
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
28 januari 2011 - 18 februari 2011
Voetbalwedstrijden en collectief vervoer
Richard de Mos (PVV)
28 januari 2011 - 31 maart 2011
Radiobazen die betaald krijgen voor liedjes die ze nooit geschreven hebben
Pauline Smeets (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
21 januari 2011 - 4 maart 2011
Moskeeën die medewerking weigeren aan het onderzoek naar lijfstraffen en het verspreiden van antiwesterse sentimenten
Geert Wilders (PVV), Joram van Klaveren (PVV)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
21 januari 2011 - 24 maart 2011
De toegenomen naleving van leeftijdsgrenzen voor games en films
Tofik Dibi (GL)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
19 januari 2011 - 21 februari 2011
De dreigende vernieling van graftombes in Iran
Kees van der Staaij (SGP)
18 januari 2011 - 8 februari 2011
De positie van Apple in de leveringsovereenkomst tussen uitgevers en abonnees
Joost Taverne (VVD)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
18 januari 2011 - 9 maart 2011
Oproepen tot jihad en invoering van de shariah
Jeroen Recourt (PvdA), Ahmed Marcouch (PvdA)
17 januari 2011 - 6 april 2011
Het boetebeleid bij overtredingen van het spamverbod
Gerda Verburg (CDA)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
17 januari 2011 - 20 januari 2011
Een zwarte lijst van rookhoreca
Sabine Uitslag (CDA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
14 januari 2011 - 28 januari 2011
Het feit dat in de kalender van de Europese Commissie de christelijke feestdagen worden verdonkeremaand
Kees van der Staaij (SGP)
14 januari 2011 - 11 maart 2011
Arrestaties van christenen in Iran
Kees van der Staaij (SGP), Wim Kortenoeven (PVV), Joël Voordewind (CU)
14 januari 2011 - 28 januari 2011
Het ontbreken van christelijke feestdagen op een kalender van de Europese Commissie
Pieter Omtzigt (CDA), Kathleen Ferrier (CDA)
14 januari 2011 - 9 februari 2011
Samenwerking tussen bedrijven, ondernemers en topsporters
Hanke Bruins Slot (CDA), Gerda Verburg (CDA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
14 januari 2011 - 28 januari 2011
Het bericht dat in de, onder scholieren verspreidde, EU-agenda de christelijk feestdagen zijn vergeten
André Rouvoet (CU), Esmé Wiegman-van Meppelen Scheppink (CU)
13 januari 2011 - 9 februari 2011
De strenge regels die gesteld worden aan bezoekers van voetbalwedstrijden
Ahmed Marcouch (PvdA), Tjeerd van Dekken (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)