Kabinet-Rutte I

14 oktober 2010 - 5 november 2012


Minister-president: Mark Rutte

Viceminister-president: Maxime Verhagen

binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties
Minister: Liesbeth Spies (CDA)
buitenlandse zaken
Minister: Uri Rosenthal (VVD)
Staatssecretaris: Ben Knapen (CDA)
defensie
Minister: Hans Hillen (CDA)
economische zaken
Minister: Maxime Verhagen (CDA)
Staatssecretaris: Henk Bleker (CDA)
financiƫn
Minister: Jan Kees de Jager (CDA)
Staatssecretaris: Frans Weekers (VVD)
infrastructuur en milieu
Minister: Melanie Schultz van Haegen (VVD)
Staatssecretaris: Joop Atsma (CDA)
onderwijs, cultuur en wetenschap
Minister: Marja van Bijsterveldt (CDA)
Staatssecretaris: Halbe Zijlstra (VVD)
sociale zaken en werkgelegenheid
Minister: Henk Kamp (VVD)
Staatssecretaris: Paul de Krom (VVD)
veiligheid en justitie
Minister: Ivo Opstelten (VVD)
Staatssecretaris: Fred Teeven (VVD)
volksgezondheid, welzijn en sport
Minister: Edith Schippers (VVD)
Staatssecretaris: Marlies Veldhuijzen van Zanten (CDA)
algemene zaken
Minister: Mark Rutte (VVD)

ministers zonder portefeuille

immigratie, integratie en asiel: Gerd Leers (CDA) (14 okt 2010 - 5 nov 2012)