Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

533 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Recent beantwoord
10 december 2019 - 15 januari 2020
Vernietiging van Europees gefinancierde projecten in Palestina
Sadet Karabulut (SP)
Stef Blok (minister buitenlandse zaken) (VVD)
21 november 2019 - 6 januari 2020
Nederlands vetorecht in geval van inzet kernwapens
Sadet Karabulut (SP)
Stef Blok (minister buitenlandse zaken) (VVD), Ank Bijleveld (minister defensie) (CDA)
29 november 2019 - 19 december 2019
Door Centcom erkende burgerslachtoffers in Irak en Syrië
Sadet Karabulut (SP)
Ank Bijleveld (minister defensie) (CDA), Stef Blok (minister buitenlandse zaken) (VVD)
4 december 2019 - 17 december 2019
Een rapport over mensenrechtenschendingen in het noorden van Syrië
Sadet Karabulut (SP), Joël Voordewind (CU), Martijn van Helvert (CDA), Sjoerd Sjoerdsma (D66), Raymond de Roon (PVV)
Stef Blok (minister buitenlandse zaken) (VVD)

Alle
3 februari 2012 - 16 februari 2012
Het 600 banenplan van de gemeente Sittard-Geleen
Sadet Karabulut (SP)
Paul de Krom (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
30 januari 2012 - 23 februari 2012
Voortgang van het Nationaal Programma Kwaliteitsprong voor Rotterdam Zuid
Sadet Karabulut (SP)
Liesbeth Spies (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
18 januari 2012 - 16 februari 2012
Dat de bezuinigingen op de sociale werkplaatsen averechts werken
Sadet Karabulut (SP)
Paul de Krom (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
9 januari 2012
Het door werkgevers opvragen van medische gegevens van jonggehandicapten tijdens de sollicitatieprocedure
Sadet Karabulut (SP)
minister van Sociale Zaken en Werkgelegenheid
2 januari 2012 - 20 februari 2012
Het bericht dat een Turkse moslimextremist asiel heeft aangevraagd in Nederland
Sharon Gesthuizen (SP), Sadet Karabulut (SP)
23 december 2011 - 30 december 2011
Het opeens stopzetten van toeslagen
Sadet Karabulut (SP), Farshad Bashir (SP)
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
20 december 2011 - 16 februari 2012
De klopjacht op de negroïde werkster
Paul Ulenbelt (SP), Sadet Karabulut (SP)
12 december 2011 - 21 februari 2012
Het recordaantal dakloze jongeren
Sadet Karabulut (SP), Nine Kooiman (SP)
7 december 2011 - 16 december 2011
Het feit dat 300.000 gezinnen klem zitten door de inkomensgrens voor sociale huurwoningen
Sadet Karabulut (SP)
Piet Hein Donner (CDA)
25 november 2011 - 13 december 2011
De plannen van wethouder Ossel in Amsterdam
Sadet Karabulut (SP)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
24 november 2011
Het bericht dat tientallen vrouwen vanuit Nederland in Marokko zijn achtergelaten
Sadet Karabulut (SP)
ministers van Veiligheid en Justitie en van Buitenlandse Zaken
11 november 2011 - 29 november 2011
Jonggehandicapten die vanwege kabinetsbeleid hun jobcoach - en daarmee hun baan – verliezen
Sadet Karabulut (SP)
Paul de Krom (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
11 november 2011 - 1 december 2011
Verstrekkers van flitskredieten die de regels ontduiken
Sadet Karabulut (SP)
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)
28 oktober 2011 - 22 november 2011
Het verkrijgen van de koopkrachttegemoetkoming oudere belastingplichtigen (KOB) in Duitsland
Sadet Karabulut (SP)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
10 oktober 2011 - 15 november 2011
De onterechte korting op de bijzondere bijstand van chronisch zieken en gehandicapten
Sadet Karabulut (SP), Renske Leijten (SP)
Paul de Krom (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
2 september 2011 - 26 september 2011
Het woningaanbod voor specifieke doelgroepen
Sadet Karabulut (SP), Paulus Jansen (SP), Nine Kooiman (SP)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
2 september 2011 - 27 oktober 2011
Het bericht dat Spijkenisse de grenzen sluit voor kansloze uitkeringsgerechtigden uit Rotterdam
Sadet Karabulut (SP)
Paul de Krom (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
31 augustus 2011 - 7 september 2011
Het schrappen van duizenden ID en WIW-banen bij gemeenten
Sadet Karabulut (SP)
Paul de Krom (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
22 juli 2011 - 12 augustus 2011
Het alternatieve plan van FNV Bondgenoten voor de pensioenen en AOW
Sadet Karabulut (SP), Paul Ulenbelt (SP)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
19 juli 2011 - 16 augustus 2011
Woningcorporaties die lukraak grond aankopen met gigantische risico’s
Sadet Karabulut (SP)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)