Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

171 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
24 april 2012 - 29 mei 2012
De reële enn politieke planning voor de Omgevingswet
Paulus Jansen (SP)
Melanie Schultz van Haegen (minister infrastructuur en milieu) (VVD)
17 april 2012 - 15 juni 2012
De meldingsplicht voor asbestsanering
Paulus Jansen (SP)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en milieu) (CDA), Liesbeth Spies (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA), Paul de Krom (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
23 maart 2012 - 19 april 2012
Een volgende aanslag op het rijksmonument Sankt Ludwig in Vlodrop
Paulus Jansen (SP), Jasper van Dijk (SP)
Liesbeth Spies (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA), Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
22 maart 2012 - 8 mei 2012
De zaak Bilderbeek
Harry van Bommel (SP), Paulus Jansen (SP)
Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD)
21 maart 2012 - 18 april 2012
De politieke en de reële planning voor de Omgevingswet
Paulus Jansen (SP)
Melanie Schultz van Haegen (minister infrastructuur en milieu) (VVD)
15 maart 2012 - 10 april 2012
De fiscale behandeling van waterwoningen
Paulus Jansen (SP), Farshad Bashir (SP)
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
16 februari 2012 - 7 maart 2012
De veroordeling van twee directeuren van Eternit in Italie
Paulus Jansen (SP)
Opstelten (minister veiligheid en justitie) (VVD)
9 februari 2012 - 28 februari 2012
Besluit uitvoering Crisis en herstelwet
Paulus Jansen (SP), Bas Jan van Bochove (CDA)
Liesbeth Spies (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
26 januari 2012 - 10 februari 2012
Odfjell
Paulus Jansen (SP)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en milieu) (CDA), Paul de Krom (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
23 januari 2012 - 1 maart 2012
Over energiebesparing door innovatieve automatische zonwering
Paulus Jansen (SP)
Liesbeth Spies (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA), Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
16 januari 2012 - 8 februari 2012
De naleving van de Regeling afsluiten elektriciteit en gas van kleinverbruikers
Paulus Jansen (SP)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
10 januari 2012 - 31 januari 2012
Malafide verhuurmakelaars
Paulus Jansen (SP)
Opstelten (minister veiligheid en justitie) (VVD), Liesbeth Spies (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
3 januari 2012
De lucht- en geluidkwaliteit tijdens en na de aanleg van het tunneltracé A2/N2 in Maastricht
Paulus Jansen (SP)
13 december 2011 - 24 januari 2012
Het beheer van slimme meters
Paulus Jansen (SP)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
5 december 2011 - 10 januari 2012
Import van nieuwe auto’s die niet aan de emissienormen voldoen
Paulus Jansen (SP)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en milieu) (CDA)
2 december 2011 - 18 januari 2012
De Stort van Troost
Paulus Jansen (SP)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en milieu) (CDA)
28 november 2011 - 14 december 2011
Transport van uranium hexafluoride over de weg
Paulus Jansen (SP)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
28 oktober 2011 - 15 november 2011
De saldering van energiebelasting bij teruglevering van duurzaam opgewekte elektriciteit
Paulus Jansen (SP)
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
29 september 2011 - 26 oktober 2011
Het opzeggen van pachtcontract door Staatsbosbeheer
Paulus Jansen (SP), Henk van Gerven (SP)
27 september 2011 - 28 oktober 2011
Grondstoffen voor de productie van biobrandstof
Paulus Jansen (SP)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en milieu) (CDA)