Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

47 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
26 januari 2012 - 10 februari 2012
Odfjell
Paulus Jansen (SP)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en waterstaat) (CDA), Paul de Krom (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
20 januari 2012 - 8 februari 2012
Het artikel 'Asbest-overtreders niet aangepakt'
Marieke van der Werf (CDA), Michiel Holtackers (CDA)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en waterstaat) (CDA), Paul de Krom (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
16 juli 2010 - 8 september 2010
Fraude met verblijfsvergunningen in het kader van de pardonregeling
Paul de Krom (VVD)
15 juli 2010 - 19 augustus 2010
Subsidie voor stichting Ar Rayaan
Paul de Krom (VVD)
5 juli 2010 - 24 augustus 2010
Subsidie voor het aantreken en begeleiden van niet-westerse allochtone studenten
Mark Harbers (VVD), Paul de Krom (VVD)
Marja van Bijsterveldt (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
25 juni 2010 - 25 augustus 2010
De hockeyacademie voor Marokkaanse jongeren
Paul de Krom (VVD)
19 april 2010 - 17 juni 2010
Uitspraken van de nieuwe bestuursvoorzitter van de As Siddieq-basisschool over homoseksualiteit
Anouchka van Miltenburg (VVD), Ineke Dezentjé Hamming-Bluemink (VVD), Paul de Krom (VVD)
André Rouvoet (viceminister-president , minister volksgezondheid, welzijn en sport, minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CU)