Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

121 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Recent beantwoord
5 oktober 2015 - 1 december 2015
De massale vernietiging van bewijsmateriaal van buitenlandse verkeersovertreders
Magda Berndsen (D66), Wassila Hachchi (D66)
Melanie Schultz van Haegen (minister infrastructuur en milieu) (VVD), Ard van der Steur (minister veiligheid en justitie) (VVD)
17 september 2015 - 2 november 2015
De berichtgeving dat de belastingdienst kweekbenodigdheden voor de hennepteelt heeft doorverkocht op een veiling
Magda Berndsen (D66)
Eric Wiebes (staatssecretaris financiën) (VVD), Ard van der Steur (minister veiligheid en justitie) (VVD)
15 september 2015 - 6 oktober 2015
De detentie van een Nederlands staatsburger in het buitenland
Sjoerd Sjoerdsma (D66), Magda Berndsen (D66)
Ard van der Steur (minister veiligheid en justitie) (VVD), Bert Koenders (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
20 augustus 2015 - 25 september 2015
De berichten dat de Nederlandse politie Sint Maarten te corrupt vindt
Wassila Hachchi (D66), Magda Berndsen (D66)
Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA), Ard van der Steur (minister veiligheid en justitie) (VVD)

Alle
5 oktober 2015 - 1 december 2015
De massale vernietiging van bewijsmateriaal van buitenlandse verkeersovertreders
Magda Berndsen (D66), Wassila Hachchi (D66)
Melanie Schultz van Haegen (minister infrastructuur en milieu) (VVD), Ard van der Steur (minister veiligheid en justitie) (VVD)
17 september 2015 - 2 november 2015
De berichtgeving dat de belastingdienst kweekbenodigdheden voor de hennepteelt heeft doorverkocht op een veiling
Magda Berndsen (D66)
Eric Wiebes (staatssecretaris financiën) (VVD), Ard van der Steur (minister veiligheid en justitie) (VVD)
15 september 2015 - 6 oktober 2015
De detentie van een Nederlands staatsburger in het buitenland
Sjoerd Sjoerdsma (D66), Magda Berndsen (D66)
Ard van der Steur (minister veiligheid en justitie) (VVD), Bert Koenders (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
20 augustus 2015 - 25 september 2015
De berichten dat de Nederlandse politie Sint Maarten te corrupt vindt
Wassila Hachchi (D66), Magda Berndsen (D66)
Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA), Ard van der Steur (minister veiligheid en justitie) (VVD)
17 augustus 2015 - 14 september 2015
Kennis en procedures van de politie over bedreigingen en huiselijk geweld
Magda Berndsen (D66)
Ard van der Steur (minister veiligheid en justitie) (VVD)
17 augustus 2015 - 10 september 2015
Het bericht dat jeugdzorg niet toegerust is op Syriëgangers
Magda Berndsen (D66), Vera Bergkamp (D66)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD), Martin van Rijn (staatssecretaris volksgezondheid, welzijn en sport) (PvdA)
27 juli 2015 - 26 augustus 2015
Het bericht “Pleidooi voor instellen speciaal tuchtrecht voor politie-agenten”
Madeleine van Toorenburg (CDA), Peter Oskam (CDA), Magda Berndsen (D66)
Ard van der Steur (minister veiligheid en justitie) (VVD)
9 juli 2015 - 3 september 2015
De gevolgen van ongewenst verklaring van personen tijdens Tbs
Magda Berndsen (D66)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
29 juni 2015 - 17 juli 2015
Het bericht dat de Friese rechtspraak wordt ontmanteld
Magda Berndsen (D66)
Ard van der Steur (minister veiligheid en justitie) (VVD)
24 juni 2015 - 5 augustus 2015
Het bericht dat de overheid zelf materiaal voor het kweken van hennep bij een veiling heeft aangeboden
Magda Berndsen (D66)
Ard van der Steur (minister veiligheid en justitie) (VVD)
18 juni 2015 - 2 juli 2015
Het bericht dat de nationale politie proeven houdt met privacy schendende chips in kentekenplaten
Gerard Schouw (D66), Kees Verhoeven (D66), Magda Berndsen (D66)
Ard van der Steur (minister veiligheid en justitie) (VVD)
11 juni 2015 - 14 juli 2015
De uitzending van Argos over de verdwenen tapgesprekken
Jeroen Recourt (PvdA), Michiel van Nispen (SP), Gert-Jan Segers (CU), Magda Berndsen (D66), Liesbeth van Tongeren (GL)
Ard van der Steur (minister veiligheid en justitie) (VVD)
8 juni 2015 - 5 augustus 2015
De gevolgen van de onlangs ingevoerde aanpassing van de Opiumwet (nieuw art. 11a) voor Nederlandse ondernemers in de hennepzaadindustrie en in de aanverwante industrieën
Magda Berndsen (D66), Vera Bergkamp (D66), Kees Verhoeven (D66)
Ard van der Steur (minister veiligheid en justitie) (VVD), Martin van Rijn (staatssecretaris volksgezondheid, welzijn en sport) (PvdA), Henk Kamp (minister economische zaken) (VVD)
27 mei 2015 - 31 augustus 2015
Het bericht 'Seksueel misbruik bij boeddhisten in Nederland'
Magda Berndsen (D66), Vera Bergkamp (D66)
Martin van Rijn (staatssecretaris volksgezondheid, welzijn en sport) (PvdA), Ard van der Steur (minister veiligheid en justitie) (VVD)
30 april 2015 - 4 juni 2015
De zorgen van gemeenten omtrent de financiering van de Veiligheidsregio’s
Magda Berndsen (D66)
Ard van der Steur (minister veiligheid en justitie) (VVD)
24 april 2015 - 27 mei 2015
Schendingen van de rechten van sekswerkers
Magda Berndsen (D66)
Ard van der Steur (minister veiligheid en justitie) (VVD)
23 april 2015 - 11 juni 2015
De geweldsfilmpjes bij jongeren
Magda Berndsen (D66), Vera Bergkamp (D66)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD), Martin van Rijn (staatssecretaris volksgezondheid, welzijn en sport) (PvdA)
16 april 2015 - 26 mei 2015
Het bericht ‘Bluscapaciteit ontoereikend bij grote brand’
Wassila Hachchi (D66), Magda Berndsen (D66), Stientje van Veldhoven (D66)
Melanie Schultz van Haegen (minister infrastructuur en milieu) (VVD), Ard van der Steur (minister veiligheid en justitie) (VVD)
9 april 2015 - 6 mei 2015
Nederlandse jihadisten die bij de Turks-Syrische grens worden opgepakt door de Turkse autoriteiten
Magda Berndsen (D66), Sjoerd Sjoerdsma (D66)
Ard van der Steur (minister veiligheid en justitie) (VVD), Bert Koenders (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
9 april 2015 - 30 april 2015
Het bericht ‘Wanbetalers niet meer de cel in’
Gerard Schouw (D66), Magda Berndsen (D66)
Ard van der Steur (minister veiligheid en justitie) (VVD)