Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

658 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
17 februari 2011 - 4 maart 2011
Commerciële zenders die FunX weren uit het radioluisteronderzoek
Joël Voordewind (CU), Tofik Dibi (GL)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
15 februari 2011 - 9 maart 2011
De mishandeling van een christelijke dissident in China
Joël Voordewind (CU)
14 februari 2011 - 11 maart 2011
Het bericht "Iran: Christians imprisoned wothout charge"
Joël Voordewind (CU), Harry van Bommel , Wim Kortenoeven (PVV), Kees van der Staaij (SGP)
14 februari 2011 - 19 april 2011
Uitspraken van de minister voor Immigratie en Asiel in de media over de zaak van Sahar Hbrahimgel
Joël Voordewind (CU), Hans Spekman (PvdA), Tofik Dibi (GL), Marianne Thieme (PvdD), Gerard Schouw (D66)
11 februari 2011 - 24 maart 2011
De doodstraf opgelegd aan een Afghaanse christen
Joël Voordewind (CU), Kees van der Staaij (SGP)
11 februari 2011 - 9 maart 2011
De toenemende aanvallen op christenen in Indonesië
Kees van der Staaij (SGP), Joël Voordewind (CU)
11 februari 2011 - 9 maart 2011
Geweldadige radicale moslims in Indonesië
Joël Voordewind (CU), Kees van der Staaij (SGP)
11 februari 2011 - 1 april 2011
Egyptische asielzoekers
Joël Voordewind (CU), Raymond Knops (CDA), Kees van der Staaij (SGP), Hans Spekman (PvdA)
8 februari 2011 - 3 mei 2011
Een aanslag op koptische christenen in Egypte
Harry van Bommel , Joël Voordewind (CU)
2 februari 2011 - 22 maart 2011
Het aantal lang verblijvende, verwesterde Afghaanse meisjes in Nederland, vergelijkbaar met Sahar
Joël Voordewind (CU)
14 januari 2011 - 11 maart 2011
Arrestaties van christenen in Iran
Joël Voordewind (CU), Wim Kortenoeven (PVV), Kees van der Staaij (SGP)
13 januari 2011 - 26 januari 2011
De uitspraak van de Raad van State over de vreemdelingenbewaring van Irakezen
Joël Voordewind (CU), Hans Spekman (PvdA)
5 januari 2011 - 15 februari 2011
De op handen zijnde uitzetting van een Somaliër
Joël Voordewind (CU)
4 januari 2011 - 2 februari 2011
Een zelfmoordaanslag voor een kerk in Alexandrië, Egypte
Joël Voordewind (CU), Kees van der Staaij (SGP)
2 december 2010 - 1 februari 2011
Steun aan buitenlandse organisaties
Joël Voordewind (CU)
2 december 2010 - 7 december 2010
Een veroordeling wegens ‘afvalligheid’ in Iran
Joël Voordewind (CU)
29 november 2010 - 13 januari 2011
Restricties bij export naar Iran
Joël Voordewind (CU)
26 november 2010 - 16 december 2010
Het rapport van Human Rights Watch over de situatie in Burundi
Joël Voordewind (CU), Klaas Dijkhoff (VVD), Sjoera Dikkers (PvdA), Esther Ouwehand (PvdD)
26 november 2010 - 29 december 2010
De bedreiging van ex-moslims in asielzoekerscentra
Joël Voordewind (CU), Kees van der Staaij (SGP), Joram van Klaveren (PVV), Gerard Schouw (D66)
12 november 2010 - 12 november 2010
Het terugsturen van Birmese vluchtelingen door Thailand
Joël Voordewind (CU)