Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

658 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
28 oktober 2013 - 22 november 2013
Het bericht de toenemende vervolging van christenen op Sri Lanka
Joël Voordewind (CU), Pieter Omtzigt (CDA), Kees van der Staaij (SGP)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
11 oktober 2013 - 14 november 2013
Het ongekende geweld tegen christenen in Egypte, zoals gedocumenteerd door Amnesty International
Joël Voordewind (CU), Kees van der Staaij (SGP), Han ten Broeke (VVD), Michiel Servaes (PvdA), Pieter Omtzigt (CDA)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
2 oktober 2013 - 12 november 2013
Seks in school tv week journaal
Joël Voordewind (CU)
Sander Dekker (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD), Martin van Rijn (staatssecretaris volksgezondheid, welzijn en sport) (PvdA)
27 september 2013 - 4 oktober 2013
De voorgenomen uitzetting van een Angolese asielzoeker
Sharon Gesthuizen (SP), Joël Voordewind (CU), Linda Voortman (GL), Gerard Schouw (D66)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
27 september 2013 - 6 november 2013
Het mensenrechtenbeleid met betrekking tot Saudi-Arabië
Sjoerd Sjoerdsma (D66), Harry van Bommel (SP), Joël Voordewind (CU)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
27 september 2013 - 6 november 2013
Mogelijke financiering van Al-Shabaab via het consulaat van Eritrea
Michiel Servaes (PvdA), Gert-Jan Segers (CU), Harry van Bommel (SP), Kees van der Staaij (SGP), Joël Voordewind (CU), Pieter Omtzigt (CDA), Sjoerd Sjoerdsma (D66), Han ten Broeke (VVD)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD), Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA), Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
25 september 2013 - 8 oktober 2013
De voorgenomen ontruiming van de vluchtflat
Sharon Gesthuizen (SP), Joël Voordewind (CU), Gerard Schouw (D66), Linda Voortman (GL), Esther Ouwehand (PvdD)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
28 augustus 2013 - 16 september 2013
Een negatief Nederlands bouwadvies
Joël Voordewind (CU), Kees van der Staaij (SGP)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
27 augustus 2013 - 17 september 2013
Het belang van de ondersteunende rol die NGO’s kunnen hebben voor het aannemelijk maken van het asielrelaas door asielzoekers
Kees van der Staaij (SGP), Joël Voordewind (CU)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
23 augustus 2013 - 4 september 2013
De voorgenomen uitzetting van een Irakees gezin met kinderen die onder toezicht zijn gesteld en uit huis zijn geplaatst
Sharon Gesthuizen (SP), Joël Voordewind (CU)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
26 juli 2013 - 22 augustus 2013
Het bericht ‘Online porno automatisch geblokkeerd in Groot-Brittannië’
Gert-Jan Segers (CU), Joël Voordewind (CU)
15 juli 2013 - 26 augustus 2013
Het bericht ‘Egypt’s Christians face backlash for Morsi ouster’
Joël Voordewind (CU)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA), Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
15 juli 2013 - 8 augustus 2013
Kinderarbeid en lage lonen bij Nederlandse zaadbedrijven in India
Sharon Gesthuizen (SP), Joël Voordewind (CU), Henk Krol (50PLUS), Marianne Thieme (PvdD)
Lilianne Ploumen (minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (PvdA)
11 juli 2013 - 2 augustus 2013
De veiligheidssituatie in Irak
Sharon Gesthuizen (SP), Joël Voordewind (CU), Marit Maij (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
8 juli 2013 - 18 juli 2013
De “guidelines on the promotion and protection of freedom of religion or beliefs”
Kees van der Staaij (SGP), Joël Voordewind (CU), Pieter Omtzigt (CDA)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
20 juni 2013 - 15 juli 2013
De besteding van EU-geld aan Egypte
Joël Voordewind (CU)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
13 juni 2013 - 28 juni 2013
De verslechtering van de veiligheidssituatie in bepaalde gebieden in Irak
Sharon Gesthuizen (SP), Joël Voordewind (CU), Marit Maij (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
12 juni 2013 - 17 juni 2013
Uitzettingen van vreemdelingen naar Guinee
Gerard Schouw (D66), Sharon Gesthuizen (SP), Joël Voordewind (CU), Linda Voortman (GL)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
7 juni 2013 - 17 juli 2013
‘Vechtscheidingen’
Joël Voordewind (CU)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD), Martin van Rijn (staatssecretaris volksgezondheid, welzijn en sport) (PvdA)
6 juni 2013 - 17 juli 2013
De nieuwe NGO-wet in Egypte
Harry van Bommel (SP), Pieter Omtzigt (CDA), Bram van Ojik (GL), Joël Voordewind (CU), Kees van der Staaij (SGP), Raymond de Roon (PVV)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)