Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

658 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
5 oktober 2016 - 26 oktober 2016
Hongerlonen en zeer slechte arbeidsomstandigheden bij Indiase leveranciers aan Nederlandse kledingmerken
Rik Grashoff (GL), Joël Voordewind (CU)
Lilianne Ploumen (minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (PvdA)
30 september 2016 - 24 oktober 2016
Het gebruik van chemische wapens in Darfur
Jasper van Dijk , Michiel Servaes (PvdA), Sjoerd Sjoerdsma (D66), Raymond Knops (CDA), Joël Voordewind (CU), Han ten Broeke (VVD), Kees van der Staaij (SGP), Rik Grashoff (GL)
Bert Koenders (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
26 september 2016 - 26 oktober 2016
De uitlevering van verdachten aan Rwanda
Sharon Gesthuizen (GL), Jeroen Recourt (PvdA), Linda Voortman (GL), Joël Voordewind (CU), Sjoerd Sjoerdsma (D66)
Bert Koenders (minister buitenlandse zaken) (PvdA), Klaas Dijkhoff (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
12 september 2016 - 5 oktober 2016
De brand het vreemdelingendetentiecentrum Rotterdam
Sharon Gesthuizen (GL), Attje Kuiken (PvdA), Linda Voortman (GL), Joël Voordewind (CU), Sjoerd Sjoerdsma (D66)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
7 september 2016 - 11 oktober 2016
Het uitoefenen van internationale druk op Noord-Korea
Harry van Bommel , Han ten Broeke (VVD), Kees van der Staaij (SGP), Michiel Servaes (PvdA), Louis Bontes (GrBvK), Raymond Knops (CDA), Joël Voordewind (CU), Sjoerd Sjoerdsma (D66)
Bert Koenders (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
23 augustus 2016 - 19 september 2016
De reactie van de staatssecretaris op het inspectierapport: Het overlijden van een Irakese asielzoeker in de noodopvang in Alphen aan de Rijn
Joël Voordewind (CU)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
22 augustus 2016 - 26 september 2016
Het achterblijven van de financiering aan maatschappelijke organisaties
Joël Voordewind (CU), Agnes Mulder (CDA)
Lilianne Ploumen (minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (PvdA)
18 augustus 2016 - 5 september 2016
Het bericht dat de regering-Merkel er zeker van is dat Erdogan bewust radicaalislamitische bewegingen helpt
Joël Voordewind (CU)
Bert Koenders (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
15 augustus 2016 - 31 augustus 2016
De beperking van godsdienstvrijheid in islamitische landen
Kees van der Staaij (SGP), Raymond de Roon (PVV), Joël Voordewind (CU)
Bert Koenders (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
14 juli 2016 - 15 augustus 2016
Het bericht ‘Azc's krijgen vertrouwenspersonen voor homoseksuele asielzoekers’
Mona Keijzer (CDA), Kees van der Staaij (SGP), Joël Voordewind (CU)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
5 juli 2016 - 29 augustus 2016
De verstoring van een Israëlkraam in een Jumbo supermarkt
Joram van Klaveren (GrBvK), Joël Voordewind (CU), Kees van der Staaij (SGP)
Bert Koenders (minister buitenlandse zaken) (PvdA), Henk Kamp (minister economische zaken) (VVD)
28 juni 2016 - 29 augustus 2016
De bijdrage van Nederland aan politietrainingen op Papua
Harry van Bommel , Raymond de Roon (PVV), Joël Voordewind (CU), Michiel Servaes (PvdA), Raymond Knops (CDA), Kees van der Staaij (SGP), Han ten Broeke (VVD), Sjoerd Sjoerdsma (D66)
Bert Koenders (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
28 juni 2016 - 10 oktober 2016
Het wereldwijd toegenomen geweld tegen Joden
Raymond Knops (CDA), Kees van der Staaij (SGP), Raymond de Roon (PVV), Joël Voordewind (CU), Han ten Broeke (VVD)
Bert Koenders (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
27 juni 2016 - 6 september 2016
De rechten van alleenstaande minderjarige vreemdelingen
Sharon Gesthuizen (GL), Joël Voordewind (CU), Linda Voortman (GL), Sjoerd Sjoerdsma (D66)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
21 juni 2016 - 13 september 2016
De VNG-pilot blurring
Renske Leijten , Joël Voordewind (CU)
Martin van Rijn (staatssecretaris volksgezondheid, welzijn en sport) (PvdA)
14 juni 2016 - 7 juli 2016
Doelstelling van de International Labour Organisation (ILO) om uiterlijk in 2016 de ergste vormen van kinderarbeid uit te bannen.
Joël Voordewind (CU)
Lilianne Ploumen (minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (PvdA)
13 juni 2016 - 22 juni 2016
De arrestatie van een Nederlandse vrouw in Qatar
Harry van Bommel , Raymond Knops (CDA), Michiel Servaes (PvdA), Sjoerd Sjoerdsma (D66), Joël Voordewind (CU), Han ten Broeke (VVD), Kees van der Staaij (SGP), Rik Grashoff (GL)
Bert Koenders (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
10 juni 2016 - 28 juni 2016
De beperking van de vrijheid van meningsuiting in India
Joël Voordewind (CU)
Bert Koenders (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
10 juni 2016 - 23 juni 2016
Het bericht dat opvang wordt geweigerd aan (zieke) vreemdelingen die bereid zijn om het land te verlaten
Sharon Gesthuizen (GL), Joël Voordewind (CU), Attje Kuiken (PvdA), Linda Voortman (GL), Sjoerd Sjoerdsma (D66)
Klaas Dijkhoff (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
2 juni 2016 - 16 juni 2016
Gezinshuizen in Gouda
Loes Ypma (PvdA), Joël Voordewind (CU)
Martin van Rijn (staatssecretaris volksgezondheid, welzijn en sport) (PvdA)