Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

10 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Recent beantwoord
7 oktober 2021 - 26 oktober 2021
De kosten van het aardgasvrij maken van woningen.
Frederik Jansen (FVD)
Kajsa Ollongren (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (D66)
13 september 2021 - 6 oktober 2021
De Scania Gryphus
Frederik Jansen (FVD)
Ank Bijleveld (minister defensie) (CDA)
18 juni 2021 - 16 juli 2021
De voortgang van de CAO-onderhandelingen
Frederik Jansen (FVD)
Barbara Visser (staatssecretaris defensie) (VVD)
18 juni 2021 - 16 juli 2021
Inkoop van materieel
Frederik Jansen (FVD)
Barbara Visser (staatssecretaris defensie) (VVD)

Alle
1 november 2021
De kosten van het aardgasvrij maken van woningen
Frederik Jansen (FVD)
Kajsa Ollongren (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (D66)
7 oktober 2021 - 26 oktober 2021
De kosten van het aardgasvrij maken van woningen.
Frederik Jansen (FVD)
Kajsa Ollongren (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (D66)
13 september 2021 - 6 oktober 2021
De Scania Gryphus
Frederik Jansen (FVD)
Ank Bijleveld (minister defensie) (CDA)
18 juni 2021 - 16 juli 2021
De voortgang van de CAO-onderhandelingen
Frederik Jansen (FVD)
Barbara Visser (staatssecretaris defensie) (VVD)
18 juni 2021 - 8 juli 2021
Militair vastgoed
Frederik Jansen (FVD)
Barbara Visser (staatssecretaris defensie) (VVD)
18 juni 2021 - 16 juli 2021
Inkoop van materieel
Frederik Jansen (FVD)
Barbara Visser (staatssecretaris defensie) (VVD)
18 juni 2021 - 9 juli 2021
Herkomst van materieel
Frederik Jansen (FVD)
Barbara Visser (staatssecretaris defensie) (VVD)
9 juni 2021 - 29 juni 2021
Het meerekenen van studieschuld bij een hypotheekaanvraag
Frederik Jansen (FVD)
Ingrid van Engelshoven (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (D66)
22 april 2021 - 19 mei 2021
De woningnood
Frederik Jansen (FVD)
Kajsa Ollongren (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (D66)
7 april 2021 - 26 mei 2021
De huisvesting van statushouders
Hans Smolders (FVD), Frederik Jansen (FVD)
Ankie Broekers-Knol (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)