Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

313 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
18 september 2014 - 19 november 2014
Extra maatregelen tegen autodiefstal
Attje Kuiken (PvdA), Ahmed Marcouch (PvdA)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD), Melanie Schultz van Haegen (minister infrastructuur en waterstaat) (VVD)
18 september 2014 - 6 oktober 2014
Euthanasie bij Belgische tbs'ers
Ahmed Marcouch (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
16 september 2014 - 7 november 2014
De betrokkenheid van jihadisten bij onderwijsorganisaties
Ahmed Marcouch (PvdA), Keklik Yücel (PvdA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
15 september 2014 - 31 oktober 2014
De omstandigheden waaronder politiemensen drugslaboratoria en -afval moeten opsporen en opruimen
Ahmed Marcouch (PvdA), Marith Volp (PvdA)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
5 september 2014 - 22 oktober 2014
Medische zorg voor gedetineerden
Ahmed Marcouch (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
18 augustus 2014 - 23 september 2014
Hoog ziekteverzuim en gebrek aan begeleiding van jonge criminelen in jeugdgevangenissen
Ahmed Marcouch (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
11 augustus 2014 - 12 september 2014
Het tekort aan wijkagenten
Ahmed Marcouch (PvdA)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
28 juli 2014 - 27 augustus 2014
De demonstratie van ISIS-aanhangers
Keklik Yücel (PvdA), Ahmed Marcouch (PvdA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
26 juni 2014 - 12 augustus 2014
Medische zorg voor gedetineerden
Ahmed Marcouch (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
25 juni 2014 - 2 juli 2014
De uitspraken van de heer K. (bestuurslid van de Stichting Islamitisch Onderwijs (SIO) Amsterdam en Omstreken)
Tanja Jadnanansing (PvdA), Ahmed Marcouch (PvdA)
Sander Dekker (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)
23 juni 2014 - 11 juli 2014
De doodsoorzaak van een gedetineerde die in 2011 is overleden
Ahmed Marcouch (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
12 juni 2014 - 7 juli 2014
Coulance voor kerkgenootschappen ten aanzien van de publicatieplicht voor ANBI’s
Ahmed Marcouch (PvdA), Ed Groot (PvdA)
Eric Wiebes (staatssecretaris financiën) (VVD)
22 mei 2014 - 21 juli 2014
Plannen voor het aanbesteden van forensische zorg en onderzoek door de Nationale Politie
Ahmed Marcouch (PvdA), Jeroen Recourt (PvdA)
Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA), Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD), Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
2 mei 2014 - 17 juni 2014
Het bekladden van een huis in Almere
Keklik Yücel (PvdA), Ahmed Marcouch (PvdA)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
22 april 2014 - 2 juni 2014
Stelselmatige discriminatie van bewoners in de Haagse wijk Duindorp
Ahmed Marcouch (PvdA), Keklik Yücel (PvdA)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
16 april 2014 - 28 mei 2014
Het bericht dat criminele meisjes een andere aanpak nodig hebben
Ahmed Marcouch (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
11 april 2014 - 6 mei 2014
De beveiliging van een bedreigde eigenaar van een schoonmaakbedrijf
Ahmed Marcouch (PvdA)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
28 maart 2014 - 17 april 2014
De kwaliteit van Buitengewone Opsporingsambtenaren (boa’s)
Ahmed Marcouch (PvdA)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
7 maart 2014 - 28 mei 2014
Misbruik van camerabeelden
Ahmed Marcouch (PvdA)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
19 februari 2014 - 23 mei 2014
Het bericht “Politie kijkt met steeds meer camera’s mee”
Ahmed Marcouch (PvdA)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)