Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

183 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Recent beantwoord
26 september 2019 - 12 november 2019
De toename van het aantal kinderen dat in een crisisopvang woont
Kirsten van den Hul (PvdA), John Kerstens (PvdA)
Hugo de Jonge (viceminister-president , minister volksgezondheid, welzijn en sport) (CDA)
1 oktober 2019 - 11 november 2019
Het afwijzen van kinderopvangtoeslag omdat de toeslagpartner dagbesteding heeft
Renske Leijten (SP)
Tamara van Ark (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
1 oktober 2019 - 21 oktober 2019
Het weren van zwangerschappen en baby’s in huurwoningen
Sandra Beckerman (SP)
Kajsa Ollongren (viceminister-president , minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (D66)
23 juli 2019 - 24 september 2019
De kinderopvangtoeslag-affaire en alle aspecten daarvan
Pieter Omtzigt (CDA)
Menno Snel (staatssecretaris financiën) (D66)

Alle
15 augustus 2013 - 26 september 2013
Het achterhalen van vaders van niet-erkende kinderen
Steven van Weyenberg (D66), Magda Berndsen (D66)
Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
13 augustus 2013 - 26 september 2013
Het verhalen van bijstand door gemeenten op vermeende verwekkers van kinderen
Jan de Wit (SP)
Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
4 juli 2013 - 11 september 2013
Een overschot dat ontstaat van studenten die zijn opgeleid voor de kinderopvang
Tanja Jadnanansing (PvdA)
Jet Bussemaker (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (PvdA)
7 juni 2013 - 17 juli 2013
‘Vechtscheidingen’
Joël Voordewind (CU)
Martin van Rijn (staatssecretaris volksgezondheid, welzijn en sport) (PvdA)
27 mei 2013 - 17 juni 2013
Inzake risico's van de bezuinigingen voor de kwaliteit van de kinderopvang
Linda Voortman (GL)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
16 april 2013 - 24 mei 2013
De kinderopvangtoeslag
Elbert Dijkgraaf (SGP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
29 maart 2013 - 23 april 2013
Sluiting van peuterspeelzalen die draaien op vrijwilligers
Pieter Heerma (CDA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
29 maart 2013 - 19 april 2013
Veiligheidscontroles bij medische kinderdagverblijven
Linda Voortman (GL)
Martin van Rijn (staatssecretaris volksgezondheid, welzijn en sport) (PvdA)
28 maart 2013 - 3 april 2013
Het stijgend aantal kinderen dat in armoede opgroeit
Tjeerd van Dekken (PvdA), Tunahan Kuzu (PvdA)
Jetta Klijnsma (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
15 maart 2013 - 11 april 2013
Het bericht dat steeds meer gemeenten honderden euro’s vragen voor het registeren van gastouders
Manja Smits (SP), Paul Ulenbelt (SP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
12 maart 2013 - 27 maart 2013
Kinderen die noodgedwongen bij hun ouders moeten aankloppen ondanks een ontbrekende band of voogdij
Jasper van Dijk (SP), Nine Kooiman (SP), Jan Jacob van Dijk (CDA)
Jet Bussemaker (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (PvdA)
7 maart 2013 - 26 april 2013
De kinderopvangtoeslag
Pieter Omtzigt (CDA), Pieter Heerma (CDA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
21 februari 2013 - 8 maart 2013
De absurde Turkse inmenging in aangelegenheden van pleegzorg in Nederland
Fleur Agema (PVV), Raymond de Roon (PVV)
Martin van Rijn (staatssecretaris volksgezondheid, welzijn en sport) (PvdA)
21 februari 2013 - 8 maart 2013
Turkse pleegkinderen
Sjoerd Sjoerdsma (D66), Vera Bergkamp (D66)
Martin van Rijn (staatssecretaris volksgezondheid, welzijn en sport) (PvdA)
8 februari 2013 - 5 maart 2013
Het rapport ‘sociaal economische gevolgen van echtscheiding’
Joël Voordewind (CU)
Martin van Rijn (staatssecretaris volksgezondheid, welzijn en sport) (PvdA)
5 februari 2013 - 14 februari 2013
Oneigenlijk gebruik van de kinderopvangtoeslag.
Mariëtte Hamer (PvdA), Keklik Yücel (PvdA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
1 februari 2013 - 18 februari 2013
De fraude met kinderopvangtoeslag
Anoushka Schut-Welkzijn (VVD)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
28 januari 2013 - 11 maart 2013
Het bericht dat moskee internaten vaak niet veilig zijn en toezicht van de overheid ontbreekt
Sadet Karabulut (SP)
Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
28 januari 2013 - 11 maart 2013
Moskee-internaten
Malik Azmani (VVD), Keklik Yücel (PvdA)
Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
17 januari 2013 - 11 februari 2013
De sterke stijging van het aantal failliete kinderdagverblijven in 2012
Linda Voortman (GL)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)