Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

1006 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
28 maart 2014 - 28 mei 2014
De hoeveelheid kinderen die in Nederland om migratieredenen in bewaring wordt gesteld
Marit Maij (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
19 maart 2014 - 2 april 2014
De forse stijging van Syrische asielzoekers in Nederland
Sietse Fritsma (PVV)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
18 maart 2014 - 14 april 2014
Schade die kinderen oplopen tijdens het verblijf in asielzoekerscentra
Joël Voordewind (CU), Sharon Gesthuizen (SP), Linda Voortman (GL), Gerard Schouw (D66)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
3 maart 2014 - 15 april 2014
De voorwaarden voor het laten overkomen van gezinnen naar Nederland
Sjoerd Sjoerdsma (D66), Gerard Schouw (D66)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA), Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
25 februari 2014 - 15 april 2014
Het bericht 'Zorg dat migranten onder de CAO vallen'
Pieter Heerma (CDA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
25 februari 2014 - 1 april 2014
Het bericht “België wil af van ‘arme’ Nederlanders”
Pieter Heerma (CDA), Malik Azmani (VVD)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
25 februari 2014 - 12 maart 2014
Het bericht dat honderden mensen Mogadishu ontvluchten
Sharon Gesthuizen (SP)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
18 februari 2014 - 14 april 2014
Het bericht ‘Buitenlandse uitzendkrachten worden genept met goedkope zorgpolis”
Paul Ulenbelt (SP)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
18 februari 2014 - 14 april 2014
Het bericht "buitenlandse uitzendkracht genept met goedkope zorgpolis"
Hanke Bruins Slot (CDA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
14 februari 2014 - 4 maart 2014
Uitspraken van de staatssecretaris tijdens het debat over het asielbeleid van de Volkskrant op zondag 9 februari 2014
Gerard Schouw (D66), Joël Voordewind (CU)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
12 februari 2014 - 7 maart 2014
Medische zorg voor vreemdelingen
Sietse Fritsma (PVV), Reinette Klever (PVV)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD), Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
6 februari 2014 - 26 februari 2014
Het bericht dat er AZC's worden geopend in voormalige gevangenissen en detentiecentra
Joël Voordewind (CU), Linda Voortman (GL)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
29 januari 2014 - 20 februari 2014
De problemen waar ongedocumenteerde hiv-patiënten in Nederland tegenaan lopen
Sharon Gesthuizen (SP)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
20 januari 2014 - 7 februari 2014
Het bericht ‘Ook Moldaviër mag zonder visum Nederland in’
Barry Madlener (PVV), Geert Wilders (PVV)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
20 januari 2014 - 12 februari 2014
Oost-Europese overlast op vakantieparken
Joram van Klaveren (PVV), Sietse Fritsma (PVV), Machiel de Graaf (PVV)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Stef Blok (minister zonder portefeuille binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (VVD), Melanie Schultz van Haegen (minister infrastructuur en waterstaat) (VVD)
13 januari 2014 - 5 februari 2014
Het bericht dat medische problemen dreigen voor illegale vreemdelingen
Gerard Schouw (D66)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
13 januari 2014 - 20 februari 2014
Het bericht dat België meer EU-burgers uitzet
Sietse Fritsma (PVV)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
7 januari 2014 - 29 januari 2014
Het bericht ‘Hundreds of thousands from outside EU could head for UK in passport loophole
Geert Wilders (PVV), Barry Madlener (PVV), Machiel de Graaf (PVV)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
6 december 2013 - 23 december 2013
Het mogelijk schrappen van de visumplicht voor Turken
Kees van der Staaij (SGP)
Frans Timmermans (minister buitenlandse zaken) (PvdA)
6 december 2013 - 24 december 2013
Het rondetafelgesprek van het NJCM van 29 november 2013 inzake Bureau Medische Advisering (BMA)
Gerard Schouw (D66)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)