Stemming

Gewijzigde motie van het lid Piri over onderzoeken of en hoe inzichtelijk gemaakt kan worden hoe investeringen bijdragen aan de operationele inzetbaarheid van de krijgsmacht (t.v.v. 35925-X-30)

100,0 %
0,0 %


Volt

FVD

DENK

CDA

VVD

Omtzigt

Fractie Den Haan

PvdA

CU

D66

SGP

SP

JA21

PvdD

PVV

GL

Groep Van Haga

BIJ1

BBB


Nr. 44 GEWIJZIGDE MOTIE VAN HET LID PIRI C.S. TER VERVANGING VAN DIE GEDRUKT ONDER NR. 30

Voorgesteld 17 november 2021

De Kamer,

gehoord de beraadslaging,

constaterende dat het effect van vele honderden miljoenen extra op het wegwerken van achterstanden in de afgelopen kabinetsperiode «beperkt»

wordt genoemd;

constaterende dat de extra investeringen niet hebben geleid tot het op orde krijgen van de personele en materiële gereedheid;

verzoekt de regering om te onderzoeken of en op welke wijze voortaan inzichtelijk gemaakt kan worden hoe investeringen in materieel, vastgoed, reservedelen, enzovoort bijdragen aan de operationele inzetbaarheid en effectieve bedrijfsvoering van de krijgsmacht,

en gaat over tot de orde van de dag.

Piri

Bromet

Stoffer


Gewijzigde motie van het lid Piri over onderzoeken of en hoe inzichtelijk gemaakt kan worden hoe investeringen bijdragen aan de operationele inzetbaarheid van de krijgsmacht (t.v.v. 35925-X-30)

2021-11-16
Dossier: 35925-X
Indiener(s): Kati Piri (PvdA), Laura Bromet (GL), Chris Stoffer (SGP)
Onderwerpen: begroting financiƫn
Bron: https://zoek.officielebekendmakingen.nl/kst-35925-X-44.html