Stemming

Gewijzigde motie van de leden De Hoop en Nijboer over de door omwonendenorganisaties ingebrachte varianten voor Groningse bruggen nader uitwerken (t.v.v. 35570-A-75)

49,3 %
50,7 %


D66

SGP

PVV

PvdD

DENK

BIJ1

GL

BBB

CDA

Fractie Den Haan

CU

Groep Van Haga

PvdA

Volt

FVD

JA21

SP


Nr. 86 GEWIJZIGDE MOTIE VAN DE LEDEN DE HOOP EN NIJBOER TER VERVANGING VAN DIE GEDRUKT ONDER NR. 75

Voorgesteld 6 juli 2021

De Kamer,

gehoord de beraadslaging,

overwegende dat er steeds meer aanvaringen zijn van bruggen in Groningen;

overwegende dat het jaren duurt voordat de Minister actie wil ondernemen terwijl de overlast enorm is;

overwegende dat Groningers een zo laag mogelijke brug willen en in afwachting van een nieuwe Gerrit Krolbrug & Paddepoelsterbrug tienduizenden mensen dagelijks hinder ondervinden van deze situatie;

verzoekt de Minister, de door de omwonendenorganisaties ingebrachte varianten voor – een lage – Paddepoelster- en Gerrit Krolbrug nader uit te werken, deze zo spoedig mogelijk te realiseren én desnoods binnen een jaar zorg te dragen voor een tijdelijke brug,

en gaat over tot de orde van de dag.

De Hoop

Nijboer


Gewijzigde motie van de leden De Hoop en Nijboer over de door omwonendenorganisaties ingebrachte varianten voor Groningse bruggen nader uitwerken (t.v.v. 35570-A-75)

2021-07-06
Dossier: 35570-A
Indiener(s): Habtamu de Hoop (PvdA), Henk Nijboer (PvdA)
Onderwerpen: begroting financiƫn
Bron: https://zoek.officielebekendmakingen.nl/kst-35570-A-86.html