Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

167 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
25 april 2014 - 12 juni 2014
De bijwerkingen van antidepressiva (SSRI’s)
Tunahan Kuzu (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
21 februari 2014 - 17 maart 2014
Het bericht ‘Nibud bevestigt dat Bonaire ver onder de armoedegrens leeft’
Roelof van Laar (PvdA), Tunahan Kuzu (PvdA)
Jetta Klijnsma (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Ronald Plasterk (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (PvdA)
14 februari 2014 - 13 maart 2014
De falende controle op medicijngebruik van ouderen
Agnes Wolbert (PvdA), Tunahan Kuzu (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
12 februari 2014 - 5 maart 2014
Het niet toelaten van kinderen tot sportverenigingen van op basis van achternamen
Tjeerd van Dekken (PvdA), Tunahan Kuzu (PvdA), Keklik Yücel (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
6 februari 2014 - 5 maart 2014
Het Mirro-screeningsinstrument van Achmea
Tunahan Kuzu (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
6 februari 2014 - 12 februari 2014
Wanbetalers in de zorg
Lea Bouwmeester (PvdA), Tunahan Kuzu (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
2 december 2013 - 14 februari 2014
De betaalbaarheid van kankermedicijnen
Tunahan Kuzu (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
6 november 2013 - 11 december 2013
Malafide incassobureaus
Tunahan Kuzu (PvdA), Jeroen Recourt (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD), Opstelten (minister veiligheid en justitie) (VVD)
9 oktober 2013 - 24 oktober 2013
De invloed van het Apollo netwerk op het beleid
Tunahan Kuzu (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
9 oktober 2013 - 25 oktober 2013
De consequenties van de voorgenomen opzet basis-GGZ /specialistische GGZ voor met name de behandeling van angst- en stemmingsstoornissen
Tunahan Kuzu (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
2 juli 2013 - 3 september 2013
een dronken huisarts
Tunahan Kuzu (PvdA), Agnes Wolbert (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
28 juni 2013 - 29 augustus 2013
Het risico op bloedingen bij het gebruik van nieuwe bloedverdunners
Tunahan Kuzu (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
21 juni 2013 - 2 september 2013
De bescherming van persoonsgegevens in digitale patiëntendossiers
Tunahan Kuzu (PvdA), Astrid Oosenbrug (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD), Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
13 juni 2013 - 3 juli 2013
Het artikel 'Screen op resistente bacteriën'
Tunahan Kuzu (PvdA), Tjeerd van Dekken (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
23 mei 2013 - 17 juli 2013
De beschikbaarheid van het Q-koorts medicijn doxycycline
Tunahan Kuzu (PvdA), Tjeerd van Dekken (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
8 mei 2013 - 11 juli 2013
Het duurder worden van sportbeoefening
Tjeerd van Dekken (PvdA), Tunahan Kuzu (PvdA)
Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA), Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
8 mei 2013 - 19 juni 2013
stijgende bewindvoerderskosten ten laste van de bijzondere bijstand
John Kerstens (PvdA), Tunahan Kuzu (PvdA)
Jetta Klijnsma (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
11 april 2013 - 13 mei 2013
De toename van betalingsachterstanden bij zorgverzekeraars
Lea Bouwmeester (PvdA), Tunahan Kuzu (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
28 maart 2013 - 3 april 2013
Het stijgend aantal kinderen dat in armoede opgroeit
Tjeerd van Dekken (PvdA), Tunahan Kuzu (PvdA)
Jetta Klijnsma (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
19 december 2012 - 11 februari 2013
Tekort aan opvangplekken voor dakloze gezinnen
Loes Ypma (PvdA), Tunahan Kuzu (PvdA)
Martin van Rijn (staatssecretaris volksgezondheid, welzijn en sport) (PvdA)