Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

7 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Recent beantwoord
30 augustus 2013 - 26 november 2013
Betaling van spelersmakelaars
Matthijs Huizing (VVD), Tjeerd van Dekken (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
4 oktober 2013 - 4 november 2013
Kickboksen door kinderen
Tjeerd van Dekken (PvdA), Matthijs Huizing (VVD), Hanke Bruins Slot (CDA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
13 maart 2013 - 10 april 2013
Het bericht “NPO 1 wordt nieuwe naam voor Nederland 1”
Matthijs Huizing (VVD)
Sander Dekker (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)
27 juli 2011 - 24 augustus 2011
De vraag of de normen van de Nationale Hypothaire Financiering (GHF) leidend zijn bij de hypotheekverstrekking
Matthijs Huizing (VVD)
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)

Alle
4 oktober 2013 - 4 november 2013
Kickboksen door kinderen
Tjeerd van Dekken (PvdA), Matthijs Huizing (VVD), Hanke Bruins Slot (CDA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
30 augustus 2013 - 26 november 2013
Betaling van spelersmakelaars
Matthijs Huizing (VVD), Tjeerd van Dekken (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD), Lodewijk Asscher (viceminister-president , minister sociale zaken en werkgelegenheid) (PvdA)
13 maart 2013 - 10 april 2013
Het bericht “NPO 1 wordt nieuwe naam voor Nederland 1”
Matthijs Huizing (VVD)
Sander Dekker (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)
27 juli 2011 - 24 augustus 2011
De vraag of de normen van de Nationale Hypothaire Financiering (GHF) leidend zijn bij de hypotheekverstrekking
Matthijs Huizing (VVD)
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)
22 april 2011 - 27 april 2011
Het oproepen voor keuringen van voormalig werknemers, die een WGA 35-80% hebben
Paul Ulenbelt (SP), Matthijs Huizing (VVD), Pieter Omtzigt (CDA), Léon de Jong (PVV), Roos Vermeij (PvdA)
Paul de Krom (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
22 februari 2011 - 22 maart 2011
Particuliere erfpacht en hypotheekverstrekking
Matthijs Huizing (VVD), Betty de Boer (VVD)
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)
2 februari 2011 - 14 maart 2011
Het verbod om 's nachts snel te varen met motorboten in de hoofdvaarwaters tussen het vaste land en de Waddeneilanden en of tussen de Waddeneilanden onderling
Matthijs Huizing (VVD)